کتاب خاطرات دایه

اثر نیکلا کرواس از انتشارات البرز - مترجم: میترا معتضد-داستان درام

خاطرات پرستار کودکانه یک رمان سال 2002 توسط امی مک لافلین و نیکولا کراوس است که هر دو آنها پرستاران سابق هستند. این کتاب با نگاهی به مراقبان کودکان خود، جامعه ی منهتن بالا را ترسیم می کند. تلاش برای فارغ التحصیلی از NYU و از آپارتمان استودیویی میکروسکوپی خود را تامین می کند، پرستار بچه یک موقعیت را برای تنها پسر خانواده ثروتمند X دارد. او به سرعت در حال یادگیری مقدار دیوانه در حال پیگیری درگیر است تا اطمینان حاصل شود که همسر پارک خیابان که کار، آشپزی، تمیز کردن و یا افزایش کودک خود را یک روز صاف است. وقتی زوج Xs شروع به تجزیه و تحلیل می کنند، پرستار بچه به راه خود ادامه می دهد و فراتر از حد مجاز انسان یا طعم خوب است.


خرید کتاب خاطرات دایه
جستجوی کتاب خاطرات دایه در گودریدز

معرفی کتاب خاطرات دایه از نگاه کاربران
The Nanny Diaries (Nanny #1), Emma McLaughlin
تاریخ نخستین خوانش: بیست و ششم ماه سپتامبر سال 2016 میلادی
عنوان: خاطرات دایه؛ اما مک لافین؛ نیکلا کراوس؛ برگردان: میترا معتضد؛ تهران، البرز، 1383، در 497 ص؛
در این داستان خانم جوانی برای مراقبت و پرستاری از پسر بچه چهار ساله خانواده ثروتمندی استخدام می‌شود و باقی ماجرا. ا. شربیانی

مشاهده لینک اصلی
من این را در یک سری از 15 دقیقه شکست در کارم خواندم. به منزله افشای کامل، من نسبت به هر کتابی که به عنوان جوجه های رنگارنگ، معادل ادویه ای از غذاهای کم کالری بسته بندی شده، کمی ناراحت هستم. با این حال، من به طور کامل از راهنمایی دختران برای شکار و ماهیگیری و آمادگی لذت می برم، و درک می کنم که داستانی حقیقی خوب است که گاهی اوقات با پوشش های آب نبات رنگی به فروش می رسد، و من همیشه خوشحال می شوم که به جای تعجب در مورد این مورد. نه با این کتاب. در حال حاضر، من دوست خونگیری افراد ثروتمند را به همان اندازه که شخص دیگری است، اما در اینجا رضایت ندارم. من از شخصیت اصلی متنفر شدم همانطور که مادر هرگز برای خودش و یا گریسون کمی متوقف نشد و رابطه اش را با هاتوارد هیتاچی پیدا کردم (HH؟ آیا آن را به Humbert Humbert، اما مک لافلین و نیکولا Kraus؟ من قول می دهم در خوانندگان شما گم می شود.) کاملا غیر قابل باور است. به نظر می رسید که نویسندگان سعی داشتند نسبتا موازی بین روابط خود با والدین گریسون موازی بسازند، یعنی این ممکن است شما در بیست سالگی، پرستار بچه، اما پس از آن آنها مرده اند. و پایان دادن به وحشتناک است! نوزاد نتوانست حتی این عوضی را به صورتش بگوید، او باید آن را ضبط کند!

مشاهده لینک اصلی
در ابتدا فکر کردم که من این کتاب را دوست داشتم. این به خوبی نوشته شده بود و عاطفی لمس کرد. از سوی دیگر، هنگامی که من آن را تمام کردم، من برای غرور جهانیان خیلی ناراحت شدم و کمی عصبانی بودم که مردم ادعا می کنند که پدر و مادر هستند و واقعا والدین هستند. اما من حدس می زنم این نقطه بود، آیا این نبود؟ اما بعد از آن من بیشتر از این فکر کردم و تصمیمی گرفتم که دلایل دیگری وجود دارد که چرا این کتاب برای من مطابقت ندارد. هیچ پیشرفت شخصیتی وجود نداشت. پرستار یک دختر از صفحه 1 تا آخرین صفحه بود و او دختر من بود که انتظار داشتم بیشترین تغییر را داشته باشم. نه تنها این، اما @ thief @ این کتاب، خانم X، به هیچ وجه تغییری نکرد و باعث شد که چیزی به او نرسد. به عنوان یک دوست از رمان های عاشقانه، من می خواهم که طلسم چیزی را که در نهایت به او می رسد، نپسندد و از همه چیز دور نشود و به قربانی بعدی برود. شاید این بیشتر بازتابی از زندگی واقعی نسبت به خوشبختانه پس از پس از آن است، اما پس از آن چه نقطه از کتاب؟ هیچ کس هیچ چیز را آموخت و همه فقط از همان ابتدا و یا بدتر از آن گذشته بودند. هیچ رشدی و هیچ تغییری وجود نداشت، و به نظر من، نقطه ی یک کتاب بود.

مشاهده لینک اصلی
این یک داستان طولانی است که به عنوان یک رمان پوشیده شده است. خیلی شبیه بهDevil Wears Prada @، آن فقط یک لیست لباس های شسته شده از حوادث است، در حالی که برای کمال گرا، کمال گرا طراح، کار می کند. این بیشتر شبیه مقاله ای در \"ما هفتگی\"، \"در لمسی\" یا \"مکه\" همه افراد مشهور، مردم است. آنچه که به وضوح نقص در رمان هایی مانندNanny Diaries، @ وDevil Wears Prada @ است، این است که شخصیت اصلی از طریق رمان فاقد هر هدف یا هدف است. در عوض، این آرمان گرایان، زنانی زیبا، اما نه چندان زیبا، از وحشتی که برای تقاضای زن انجام می دهند، پشیمان می شوند و با کمال تعبیر کردن هر برند و طراح، به نظر می رسند که بعضی از ماندرا مقدس را توصیف می کنند. با این حال، آنچه پرستار بچه را به پرستار بچه می دهد این است که حداقل پرستار بچه کوتاه و مختصر است. درست است که یک ستون شایعهdid شما می دانید @ در حالی که شیطان به درد آمدن می رود بر روی. این قطعا یک نور خواندن، نیاز به کمی از خواننده. با این حال، از یک دیدگاه فرهنگی جالب است که چگونه ما همچنان به تحریک زن موفق و چگونگی تمرکز بر نقاط ضعف خود می پردازیم. حتی جالب تر این است که چطور کسی که زیر دست فروشی است، دیگر زنان است. من نمی ترسم وانمود کنم که این زن دشوار وجود ندارد، بلکه این است که در حال حاضر کل بازار از آنها استفاده می شود.

مشاهده لینک اصلی
من نمی دانم چه باید بکنم، اما نمی دانم چگونه این کار را انجام دهم. آن را به یک توجه داشته باشید @ @ من dražu کتاب @ ÄŒik من گرفتن را @ ... من آرزو می کنم وضعیت معکوس شد ... :) اما هیچ یک از آنها را در یا فروش این کتاب به دلیل تگرگ @ @ ما تند است ناراضی نیست koÅ¡tale کپی رایت ... حالا پس از 10 سال یا بیشتر از آن به بعد ممکن است سرد به برخی از چیزهایی که ... این دو دختر جوان (که من در زمان انتشار این رمان ملاقات) ضربه فعلی بود نگاه می کنید ... و بسیاری از می koÅ¡tale @ @ ... ده سال بعد، کمی پس از ‡ دریا و این کتاب چه رسد به خود مورد علاقه و یا سفارش دهید می تواند به علاقه مخاطبان جدید ... به همین دلیل من همیشه خودداری دور از آن برای خرید کتاب های که مطمئن بودم نمی توانستم جلوی زمان را بگیرم و خواننده ... :)

مشاهده لینک اصلی
این کتاب یک هدیه بود در حالیکه من به عنوان یک پرستار بچه کار کردم. در ابتدا، خنده دار بود، با همه مشاهدات کمی که همه پرستارها انجام می دادند، عمدتا درمورد بخش خاصی از زنان که استخدام می شد، بچه های نجیب زاده - ثروتمند، حق، سگ دست و پا چلفتی. همانطور که داستان پیشرفت می کند، واضح است که کودکان بازنده هستند، والدین هیچ مشاغل والدینی ندارند، و پرستاران هیچ کاری برای کمک به ایجاد جایگاه بهتر خانواده نمی کنند. در عوض آنها در مورد بدرفتاری سوگند می خورند، همراه با سوء استفاده می کنند و سعی می کنند پدر و مادر را با نسخه نابالغ عشق خود جایگزین کنند. این حساب جنجال برانگیز بود؛ زیرا در این مورد حقیقت بسیار زیادی وجود داشت و باعث ناراحتی من شد (ویژگی های مشابهی را در کودکان، ناهنجارها و والدین آشنایی من پیدا کردم) که من نهایتا سرانجام چندین فصل را نپذیرفتم. آنچه بدتر از همه ساخته شده این است که این کتاب به صورت ناخوشایند، خودخواهانه و ترسناک و بی رحمانه، پرنینی، صدای نجیب زاده نوشته شده است که باعث می شود من از طریق صفحه به او بگویم و به او بگویم که بعضی از بچه ها کلاس و یا دو.) اما متشکرم، نه، این کتاب غریبه است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خاطرات دایه


 کتاب کتاب اوهام
 کتاب فانفارلو
 کتاب ترانه مرغ اسیر
 کتاب سرداب های واتیکان
 کتاب انفجار بزرگ
 کتاب خویشاوندی های اختیاری