کتاب انتخابات الویرا

اثر وی اس نیپال از انتشارات هاشمی - مترجم: مهدی غبرایی-داستان درام

این رمان شرایطی را در مورد انتخابات محلی در یکی از ولسوالی های ترینیداد شرح می دهد و از فرایند دموکراتیک و پیامدهای تغییرات سیاسی محسوب می شود. همچنین به چند فرهنگی ترینیداد می پردازد و اثرات انتخابات را به گروه های مختلف قوم، از جمله مسلمانان، هندوها و اروپایی ها نشان می دهد.


خرید کتاب انتخابات الویرا
جستجوی کتاب انتخابات الویرا در گودریدز

معرفی کتاب انتخابات الویرا از نگاه کاربران
سیاست در واقع یک بازی کثیف است. اما این کتاب این است که شما می دانید که می تواند خنده دار باشد. کتاب ناپول بسیار قابل خواندن است، پر از درام و طنز خام، شاید تنها کتاب طول آن است که Ive خوانده شده در یک روز است. (کیدز به من \"ایجاد تمرکز من، غلبه تمرکز من است.) داستان متمرکز بر وقایع که منجر به انتخاب یک آقای Surujpat هاربین به شورای قانونگذاری در یکی از ایالت ترینیداد. سياستي كه در اينجا به وجود مي آيد، با جاه طلبی های نامعلوم (در مورد فوم به عنوان مدير مبارزات انتخاباتی)، خرافاتي است كه در آن سگ به عنوان يك اطاعت يا روح شريعت شناخته مي شود. كودكي كه او را به فاميج مي آورد، مانند حرص و آز برای شخصی. کاندیداها معتقدند که رأی دهندگان باید رشوه بگیرند و به طور آشکار این کار را انجام دهند و همچنین همکاری با تیم هایشان برای تعلیق کسانی که در مسابقه با آنها هستند. در نهایت، مانند همه موارد، برنده و بازنده هستند، اما هاربان پیروز می شوند و جشن های بعد از آن به طور خاص توسط رای دهندگان بسیار مضر است. جشن ها، جایی که ویسکی تنها به کمیته ارجاع می شود، خراب شده است، زیرا رای دهندگان به عنوان افرادی که هاربین را به قدرت می اندازند، احساس می کنند ویسی بیشتر است. اما انتخابات به پایان رسیده است، بنابراین ارزش آنها در تفکر هاربین و کمیته او است. خشمگین، مردم مشعل هاربینان جگوار، - اما آن را به راحتی جایگزین شرکت بیمه. به هر حال این یک رمان خوب است و آن را به من فکر می کنم چیزی است که پس از انتشار بسیار شدید از نوشتن سیاسی وجود دارد. بعضی ها واقعا می توانند خنده دار باشند - و این باعث می شود که شگفت انگیز باشد.

مشاهده لینک اصلی
تظاهرات اولیه نیروی سر ویدیاس با یک رمان با طنز نفوذ کرده است. جامعه سه جانبۀ ترنیدادان و همدلی شگفت انگیزی شاد، خرافات و غم و اندوه در دوران کودکی در دوران کودکی خود، این کار را به عنوان یک جواهر ادبیات پس از کولونیا انجام می دهد. شخصیت های غنی هستند و برخی دیگر حتی در آثار دیگر مانند Pundit Ganesh از Mystic Masseur حضور دارند.

مشاهده لینک اصلی
رمان دوم Naipauls دوباره در ترینیداد اتفاق می افتد. این دروغین در مورد دموکراسی و انتخابات در یک کشور در حال توسعه است. آقای سوروجپاتی هاربین در مجمع عمومی به عنوان نماینده برای روستای الویرا فعالیت می کند. البته او زندگی نمی کند اما در شهر زندگی می کند. او کمپین خود را تامین مالی می کند و از الویرا بازدید می کند تا هوادارانش را به صفر برساند. روستائیان، تنها چهار سال از دموکراسی، متوجه شده اند که چگونه می توانند پول خود را با ارائه خدمات مختلف به نامزد انتخاب کنند. این امر برای یک داستان خنده دار باعث می شود که هاربین برای همه چیز از پوسترها به یک وان بلندگو و مجلۀ نهایی تاکسی در آستانه انتخابات. سپس خوش بینان رأی هندو، رأی دادن به مسلمانان، رأی نگرو و رای گیری اسپانیا، و رشوه های مختلف لازم نیست. یکی از جالب ترین خطوط، از یک کاندیدای کمتر ثروتمند است که اعلام می کند که باید یک قانون در مورد اینکه چه مقدار کاندید می تواند در مبارزات انتخاباتی خود صرف کند، باشد. این داستان در سال 1950 تنظیم شده است. ظاهرا طنز نایپالز در رمانهای بعدیش، که به عنوان خوانده شده نیست، به یک بدبینی تلخ تبدیل می شود. تا کنون، در The Mystic Masseur و در این یکی، سرگرمی های عالی و نگاه داخلی به افراد مختلفی که زندگی پرترصادی در ترینیداد را تشکیل می دهند، فراهم می کند.

مشاهده لینک اصلی
من میخواهم Naipaul بیشتری بخوانم، اما من نمیتوانستم گذشته را ببینم 16 از این. من حدس می زنم که من برای چند سال دیگر به این موضوع دلخوش هستم، به جای اینکه آن را در فریزر بچرخانم، چون دیگر منتقدان به نظر می رسید که کیفیت کمدی آن ها کمی کم است.

مشاهده لینک اصلی
مثل یک قسمت Trinidadian از Veep.I مانند آن است که ما هرگز شنیدن دیدگاه های سیاسی از کسانی که در حال اجرا است. ما فقط افرادی را که در رای گیری قرار دارند می بینیم. همچنین انتخابات در این رمان بسیار شبیه به آنهایی است که در آمریکا اتفاق می افتد. هوم ... این دموکراسی یک چیز خنده دار است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب انتخابات الویرا


 کتاب آتش بازی
 کتاب رزا
 کتاب ماه عسل در پاریس
 کتاب اعلان قرعه 49
 کتاب فراتر از بودن
 کتاب من و استادم