کتاب اتاق جیکب

اثر ویرجینیا وولف از انتشارات چترنگ - مترجم: سهیل سمی-داستان درام

اتاق جیکب روایتگر گسترده‌ی زمانه‌ای است که از دوره‌ی آرامش و ثبات پیش از جنگ اول تا دوره‌ی سربرآوردن حقایق فلاکت‌بار پس از جنگ را دربرمی‌گیرد. روایت از دیدگاه سنتی بسیار گسسته است، اما به قول «ربکا وست» در نشریه «آبزرور»، زبان این رمان، «شعر ناب است»؛


خرید کتاب اتاق جیکب
جستجوی کتاب اتاق جیکب در گودریدز

معرفی کتاب اتاق جیکب از نگاه کاربران
این کتاب مانند رفتن به اتاق در وسط مکالمات است. در ابتدا انعطاف پذیر تر است، اما به همان اندازه که شما به دنبال آن هستید، چالش برانگیز است و گاه به سختی دنبال می شود، دیدگاه سریع تغییر می کند، شخصیت های زیادی وجود دارد و بسیاری از جزئیات (به این معنی که این کتاب بزرگ نیست رویدادهای، اما برداشت از آنها، و پر از آنچه که به طور کلی در نظر گرفته می شود minutia) و بدون یعقوب، چسب است که کل ساختار با هم نگه می دارد، آن را به نظر می رسد هرج و مرج و disjointed. با وجود اینکه مركز رمان است، یعقوب شخصیتی غریب است كه ما فقط در قطعات می دانیم، بنابراین ما با نوعی پازل مواجه هستیم؛ زیرا ما باید بیت های روایت را با هم بچینیم و فقدان یعقوب را پر كنیم ™ زندگی برای چیزهای پیچیده تر، بسیاری از خطوط گفت و گو در بیضی ها پایان می یابند، که بسته به اینکه چقدر شما در حال حاضر از ویرجینیا وولف می خواهید، سرگرم کننده یا خسته کننده باشید. همانطور که همیشه، من او را دوست دارم نوشتن. سبک آزمایشی در اتاق یعقوب نابغه خالص است همانطور که در کتابهای محبوبش محبوب تر است و من شک دارم که هرگز اثری از آن را بر روی من نداشته باشم. از هر چيزي که توسط او خوانده شده، اتاق Jacob حداقل دسترسي دارد، اما اين چيزي است که آن را بسيار زيبا و منحصر به فرد مي کند. کتابی که سزاوار رتبه بالاتر است، نیاز به خواندن بیشتر دارد و پس از خانم دالووی دومین رکورد جهانی رمان ویرجینیا وولف است.

مشاهده لینک اصلی
من فکر نمیکنم که Ive همیشه کمتر از یک کتاب حفظ شود

مشاهده لینک اصلی
من در ابتدا تصور می کردم این کمی سرد است، بدون احساس، نگه داشتن من در distanceï¼ و به عنوان یک تجربه در قالب روایت، البته خواننده را در فاصله ای نگه می دارد، اما من در مورد سرد بودن اشتباه بود. این یک شگفتی کوچک است و حتی آن را حتی از کتابهای بهترش نمی داند. این مثل یک ضد بیلدونسرومن، امپرسیونیست است، با طرح های مختصری از شخصیت یك جكوب Flandersï¼ كه نام او سرنوشت اوست. اینجا خیلی شبیه به زندگی است: چطور فرد هرگز نمی تواند یک فرد را بشناسد، فقط بر شخصیت دیگران تخمین بزند یا حدس بزند؟ چگونه در حال تلاش برای شکل گیری احساسات خود، در زندگی و لذت بردن از منظره جزیره اسکیل، یکی متوجه است که یک نسخه از شکسپیر به اقیانوس افتاده است. یا همانگونه که فانی المر می گوید، \"مادر خدای یونان\" باید یکی را بگوید. چه خبر؟ â € œSold یکی که استفاده از ایجاد یک سر و صدا؛ این زندگی است، آنها باید داشته باشند. چیزی در مورد غم و اندوه و حافظه و جنگ وجود دارد، تعداد بی شماری از مردانی که فوت کرده اند و در حافظه جمعی زندگی می کنند به عنوان اعداد. چگونه به یاد می آورد گاهی اوقات به عنوان خیانت به نظر می رسد، چرا که شروع به نشان دادن به شما در مورد ماهیت مرگ مشابه آنچه که والولو در خاطرات خود نوشت: همانطور که او این رمان را نوشت: در مرگ، مانند \"فرم جدید برای یک رمان جدید، ساختار لاغر شخص هرگز مبهم تر و نامرئی تر می شود، بدون داربست؛ به سختی یک آجر دیده می شود و همه ی شما به عنوان حافظه ای که از اینجا و آنجا گرفته می شود، حافظه ای است، مانند چیزی که آنها یک روز به شما گفتند پس از غذا بعد از شام. کل شخص، فرم آنها، شما را خوشحال می کند. اما این نیز یک تقلید عجیب و غریب از Bildungsroman و کنوانسیون داستان واقعی است. هر کس از راه های کوچک سرگرم کننده است؛ یعقوب و جامعه ای که جوکوپهای بی شماری را تولید می کنند بدون تفسیر ظریف اجازه نمی دهند. فاصله روش استفاده از روش روایت، حیرت انگیز است؛ لحن وللف یکی از نگرانی ها نسبت به نهادهای پدرسالارانه و خود یعقوب است، که فکر می کند زنان، مانند سگ ها نباید در کلیسا در کمبریج مجاز باشند. به طریقی، وولف مردانی از کلاس او را می کشد. یک طنز که در عین زمان در مورد جامعهیی است که جاکوبز را ارزشمند میبیند و آماده است تا آنها را برای آرمانهای انتزاعی که برای کارهای چندگانه استفاده میشوند آماده کند. مثل همیشه، یک هواپیما به یک اتاق خالی اجازه میدهد: شما نشسته اید و شروع به توجه بیشتر به همه چیز در اطراف شما. اگر چیزی وجود دارد، شاید سبک در اینجا بیشتر تقسیم شده است، و کمتر سمفونی مانند در فانوس دریایی. با این حال، آن را به شما چیزی در مورد توانایی خود را با زبان می گوید که این یکی از آثار جزئی او است؛ بیشتر نویسندگان خوشحال خواهند شد که روزی یک روز آن را بنویسند، اگر بتوانند یک رمان مثل این را تولید کنند. بخش های مقدماتی / قطعی، به نظر من، ارزش پذیرش است: â € œDonâ € ™ T palter با نرخ دوم. سن خودت را بشناس بهتر ساختن

مشاهده لینک اصلی
Ð¼Ð¸Ñ D »N، N ‡ Ðμ Ñ € Ð ° D · вивРм درجه سانتی Ð¿Ñ € € DN N، N D ° N N N، ÐμноÑ، към Ð'умиÑ، Ðμ нРدرجه Ð¿Ð¸Ñ D ° Ð¾Ñ Ð½Ð¸، Ð²Ð¸Ñ € Ð¶Ð¸Ð½Ð¸Ñ ÑƒÐ »N\" ÐºÐ¾Ñ N، о оÑ، ÐºÑ € DN ... кРدرجه D ° N، о вÑ، Ð¾Ñ € N N € D ° вниÑ، ÐμÐ »Ð½Ð¾ ÐºÐ¾Ñ Ñ € о. Ð²ÑŠÐ¿Ñ € Ðμки، N ‡ Ðμ ни Ð'ÐμÐ »د ‡ Ð¿Ð¾Ñ N، D вÐμк оÑ، Ð²Ñ € ÐμмÐμÑ، о в коÐμÑ، о Ð¶Ð¸Ð²Ñ Ðμ D» D ° Ñ € D ° D · N N، D ° ъжÐ'ÐμÐ½Ð¸Ñ D D нР° N ‡ инРدرجه سانتی по койÑ، о NSD · N Ð'Ð ° N ° вРвоиÑ، Ðμ Ñ ​​вÐμÑ، овÐμ мÐμ Ð¾Ñ ‡ D ° Ñ € овР° N، N N Ð²Ð¾Ñ N، D ° Ñ € ÑŠÐ²Ñ ÐμмÐμнРدرجه D D ± D »DD · кР° N ‡ ÑƒÑ Ð¼Ð¸ N، виÑ، ÐμÐ »Ñ Ð½Ð¾Ñ ،. @ N N، D ° N N، D ° нРدرجه سانتی Ð'жÐμйкъР@ ± Ðμ уÐ'ивиÑ، Ðμл Ðμн Ñ € омРدرجه سانتی н. в нÐμго Ñ D ° м N، N € Ñ Ð ± вРدرجه سانتی Ð'Ð ° N € D ° D · гРدرجه سانتی Ð'Ð درجه سانتی вР° N Ð Ð¿Ð¾Ñ »ÐμÐ'овР° N، Ðμл Ñ Ð½Ð¾Ñ، N، D ° нРدرجه سانتی Ð'ÐμÐ¹Ñ N، виÐμÑ، о، Ð'Ð ° N € DN NSD ± D ° N N € D ° D · N ... Ð²ÑŠÑ € D »N N ниÑ، Ðμ вÐμÑ، D »Ñ ‡ د ини ÑƒÐ²Ñ N، вРدرجه سانتی Ð'Ð ° N гл оР± N N N ° вРвÐμÑ، овÐμÑ، Ðμ. D · D ° Ñ ‰ оÑ، о N، оР· د Ñ Ð € ° D · кРدرجه D · Ðμ кР° N، о N N، D ° N N، D ° в ÐºÐ¾Ñ N، о Ð½Ñ Ð¼Ð ° Ð 'D ° N € Ðμ Ð²ÑŠÑ Ð½Ðμ вÐμÑ ‡ Ðμ оР± DN، D ° N، ÐμÐ »Ñ D، D · D ° гинРدرجه D» в Ð¿ÑŠÑ € вР° N، D ° оÑ، гоР»Ñ ÐμмиÑ، Ðμ вÐμÑ، овни войни، Ð¿Ñ € омÐμнил D D D ° · винРدرجه سانتی ги живоÑ، D ° ни.

مشاهده لینک اصلی
ویرجینیا ولف یکی از معتبر ترین نوشته های قرن بیستم است، آثار او ما را منعکس می کند و در مورد زندگی ما فکر می کند. تحت تاثیر دیکنز، رمان هایش ما را از طریق خیابان های مختلف و به کاراکترهایش انتقال می دهد. اتاق جک کارهایی است که سبک روحانی را با روایت ترکیب می کند. این تجربیات یعقوب جوان، کسی را که توسط زمان خود عذاب می زند، می گوید. کسی که نمی تواند اشتیاقش را برای کلاسیک ها (فرهنگ یونانی عمدتا) و ستم جامعه ای که او را احاطه کرده است، آشتی دهد. کسی که تنها به دنبال شناختن و دوست داشتن است. یعقوب تا پایان داستان به عنوان یک رمز و راز باقی می ماند. برای اینکه واقعا نمی دانیم که او چه چیزی است، پس چه اتفاقی برای او افتاده است. فقط نامه های شما و کتاب های مورد علاقه شما باقی می ماند من فکر می کنم همه ما هستیم @ Jakob @ انسانی که می خواهند پاسخ های خود را در این جهان بی رحمانه پیدا کنند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اتاق جیکب


 کتاب دفترهای مالده لائوریس بریگه
 کتاب قصه های سرزمین دوست داشتنی
 کتاب نادیا
 کتاب باری دیگر برایدزهد
 کتاب سرزمین دروغین
 کتاب هتل آیریس