کتاب کرامر علیه کرامر

اثر آوری کورمن از انتشارات باهم - مترجم: شهرام پوران فر-داستان درام

زایمان نخست جوآنا، بدن ناتوان او را ناتوان‌تر کرده بود و همسرش از بیم حادثه‌ای پیش‌بینی نشده، اتاقی در بیمارستان رزرو کرده بود.
تد کرامر، همسر جوان جوآنا تمایل بسیاری داشت در جمع پزشکان باشد تا لااقل بتواند در این شرایط حساس به جوآنا بهتر کمک کند. از این رو در کلاس مخصوص آموزش زایمان ثبت نام کرده بود.
حادثه‌ی تولد نخستین فرزند، شوری در دل او افکنده بود. با آن‌که هنوز احساس دلبستگی چندانی به فرزندش نداشت، معهذا فرزند را به عنوان امری لازم در زندگی زناشویی می‌دانست.
تد کرامر به شدت نگران جوآنا بود و چون همسرش در حین گذراندن دوران بارداری چندین بار حالش به وخامت گردیده بود، او را زیر نظر دکتر متخصص بیماری‌های زنان قرار داد که مجله «ووگ» به عنوان پزشک جوان و نمونه‌ی متخصص زنان و زایمان از او یاد کرده است.
دکتر «آنتونی فیسک» به جوآنا تأکید کرده بود تا می‌تواند استراحت کند. بین جوآنا و تد، بگومگویی در گرفته بود که ریشه‌ی آن بر سر تاکید صریح دکتر بود. سرانجام یک شب تد به دکتر فیسک تلفن زد و در مورد استراحت بیش از حد همسرش از او سوال کرد و البته او را با این عمل پرسش بی‌موردش رنجاند. دکتر که عصبانی شده بود، دلیل حرفش را به این صورت تشریح کرد:
-تا آنجایی که امکان دارد باید استراحت کند. همین و بس.


خرید کتاب کرامر علیه کرامر
جستجوی کتاب کرامر علیه کرامر در گودریدز

معرفی کتاب کرامر علیه کرامر از نگاه کاربران
کتاب های مرتبط با - کتاب کرامر علیه کرامر


 کتاب خیابان هزار درخت
 کتاب باغ دختران
 کتاب برای رفتن به آن دنیا خیلی زود است
 کتاب سه داستان عاشقانه
 کتاب آرمینوتا
 کتاب آنتون و یوناتان