کتاب گردهمایی

اثر آن انرایت از انتشارات روزگار - مترجم: کیومرث پارسای-داستان درام

آن Enright نویسنده خیره کننده از درجه بالایی بین المللی و یکی از صداهای منحصر به فرد ایرلند است. در حال حاضر او Gathering، یک تصویر متحرک و جذاب از یک خانواده بزرگ ایرلندی و یک گل خون تازه را به سنت ادبی ایرلند ارائه می دهد، و ترکیب شعر قدیمی با شوک جدید. نه فرزند باقی مانده از قبیله هگارت در دوبلین جمع شده اند و از برادر شجاع خود، لیام، در دریا غرق شده اند. خواهر او، ورونیکا، بدن را جمع آوری می کند و شرکت مرده را نگه می دارد و از او راضی می کند که او را با او تقسیم می کند - چیزی که در خانه مادربزرگش در زمستان سال 1968 اتفاق افتاد. همانطور که انریایت خط خطای خیانت و رستگاری را از طریق سه نسل، هوش، جهان را به یک کسر تبدیل می کند و در نور جدید و فراموش نشدنی به ما می دهد. جمع آوری یک حماسه خانوادگی جسور، شوخ، و روشنگری است که از طریق چشمک زدن ان آنایت روشن شده است. این یک رمان درباره عشق و ناامیدی است، در مورد چگونگی پیدایش خاطرات و اسرار، و چگونگی سرنوشت در بدن، نه در ستارگان نوشته شده است.


خرید کتاب گردهمایی
جستجوی کتاب گردهمایی در گودریدز

معرفی کتاب گردهمایی از نگاه کاربران
رمان هوشمندانه، متفکر و تحسین برانگیز درباره یک خانواده ایرلندی که از دست دادن یک برادر و پسرش است، رمان 2007 انور Enright را دریافت کرد که جایزه مردانه بوکر را برای آن سال به دست آورد، لذت بخش اما گاهی اوقات دشوار در زندگی ورونیکا است که اخیرا برادرش را از دست داده است. Enaright از روزهای بلافاصله پس از مرگ غم انگیزش و همچنین خاطراتی از زندگی خود با هم صحبت می کند، Enright داستان لامام را از دیدگاه ورونیکا، خواهر کوچکترش، حدود 11 ماه، به عنوان خواهر و برادر جوانتر خانواده خانواده کاتولیک ایرلندی، می گوید. ورونیکا و لیام در اوایل دهه شصت متولد شده اند، بسیاری از گذشته که ورونیکا به یاد می آورد از این زمان مشکل ساز است. Enright همچنین در تاریخ خانواده به ورونیکا مادربزرگ و عاشقانه هایش و زمانی که بذرهای مشکلات لیام ممکن است برای اولین بار کاشته شده است، برگردد. بیشترین تحریک کننده برای من این بود که نقطه انارایت را در مورد ویژگی ها توضیح داد. این زنی است که می داند که زنان چه فکر می کنند و چه کسی این دانش را به طرز محسوسی غنی و غم انگیز به ارمغان می آورد. داستان او توصیف پیچیده با آگاهی متمایز از تمایلات جنسی و پویایی خانواده بزرگ است. فوق العاده خوب نوشته شده و جذاب، Enrightâ € ™ ثانیه یک صدای شاعرانه توصیف زمان مشکوک با شجاعت، حساسیت و سرزندگی است.

مشاهده لینک اصلی
وقتی متوجه شدم که بعضی از مردم این کتاب را پنج ستاره داده اند، من شروع به عقل خودم می کنم. برای من کتاب فوق العاده بالقوه بود وقتی که آن را از قفسه برداشتم و برچسب جوایز Booker تنها تأثیر من را تقویت کرد که این را می توان به عنوان خوانده شده عالی: WRONG. کلمات شگفت انگیز با هم همخوانی نمی دهند. روایتگر به طور کامل دو بعدی است و من نمیتوانم به هیچ وجه با دیدگاه او ارتباط برقرار کنم. بله، من متوجه شدم که زنان @ عاشق @ برادر از هم جدا شده اند و خودکشی کرده اند، اما هنوز آننویی و افسردگی او غلط است، همانطور که احساسات عشق / نفرت از خانواده اش بیش از حد بزرگ، ایرلندی بود. من درک می کنم که این کتاب در مورد غم و اندوه است، اما من هرگز نمی دانستم که این غم و اندوه همه جانبه از آنجا رخ داده است که در رمان هیچگاه توسعه نیافت. به عنوان یک خواهر، فرض می کنم او نزدیک به برادرش بود و من گفتم که توسط نویسنده، اما من واقعا فقط توصیف غم و اندوه خود را به دلیل که من هیچ احساس رابطه نزدیک خود را از خواندن داستان. من همچنین با توصیف مکرر و BASE انواع مختلف بدن، خاموش شدم. هیچ کس بیش از دوازده ساله یک داستان را دوست ندارد، یا کمدی یا تراژدی است که به طور کامل از جوک های d ** k تشکیل شده است. من آن را نوجوان و خاموش کردن پیدا کردم. غم انگیز است که یک بار راز نهایی منشاء برادرانش (و او) بروز شد، من دیگر نمی دانستم که مراقبت کنم. یکی از چیزهایی که من در مورد این کتاب قدردانی کردم این است که نگرانی من را در رختخواب گذاشتم که من کتابی را که من دوست ندارم پیدا می کنم و شاید سلیقه هایم به عنوان عاشق کتاب های واقعی محسوب نمی شد. از نویسنده برای این وحی تقدیر میکنم، حداقل.

مشاهده لینک اصلی
این رمان قطعا برای همه نیست - احتمالا چرا این چنین رتبه پایین در اینجا دارد. اما من کاملا از آن لذت بردم. Enright غم و اندوه، گناه و آسیب های خانوادگی را در این داستان به طور کلی بررسی می کند، هرچند او از لنز یک زن ورونیکا استفاده می کند تا این کار را انجام دهد. این نوشتار عمیق و غرق است، و داستان به آرامی باز می شود و خود را به پایان می رساند تا نتیجه ی دلخواهش را به شما منتقل کند. من متوجه شدم این یک داستان تاریک اما بیرحمانه است. و هر چند او با برخی از مواد سنگین مقابله می کند، داستان دارای رستگاری و امیدواری است که برخی از بار های گذشته را از بین می برد. شخصیت های او باید با آن روبرو شوند. تعجب نکن که این یکی بوکر را به دست آورد؛ به طور کلی ادبیات آن است، و من آن را خوردم.

مشاهده لینک اصلی
جشن صبحگاهی مرگ با تشکر از شما خانم ها و آقایان. مسابقه دوچرخهسواری از محیط پیرامون باشگاه بوکسینگ Monkstown در اینجا در دون لیگرای تصمیم دارد که چه کسی نماینده جمهوری ایرلند در مسابقات المپیک 2012 لندن باشد که از جمله مهمترین رویدادهای مضحک معاصر است. (تشویق پراکنده از بیست و یا بیشتر مردم در مخاطبان) در گوشه ای آبی، آن Anright (آن خسته شده از صندلی خود را در گوشه می شود و دستان خود را که در آن دستکش های غول پیکر شده اند گره خورده است - او آنها را مبهم موج می زند مخاطبان کوچک، اکثر آنها پیامک یا بازی شطرنج جیب را با همدیگر می بینند) خانم ها و آقایان، همانطور که می دانید، آن مورد علاقه محلی است و اولین رمان او، Wig My father Wore، موضوعاتی مانند عشق، مادر، کاتولیک رومی را بررسی کرد و رابطه جنسی به طرز ناپایدار، که او با چه چیزی دوست داشت؟ که تنش ها و اعجاب های بین اعضای خانواده را مورد بررسی قرار داد، اما اخیرا بوکر را برای جمع آوری به دست آورده است، که بسیار بدتر از هر دو آنهاست، و خانم ها و آقایان. با تشکر از شما سپاسگزارم. در گوشه ی قرمز، ما فرانک mcCourt، نویسنده معروف جهان Angelas Ashes، که کلیشه های احساساتی کودکان ایرلندی را از بین برده بود، تا زمانی که چشم های خفیفی در خانه وجود نداشت، نیازی به معرفی بیشتر از من ندارد خانم ها و آقایان، من متاسفم که باید این را بگویم، اما یک اشتباه اداری ایجاد شده، به نظر می رسد که فرانک مککورت در سال 2009 پس از یک مدت طولانی و موفق حرفه. بنابراین، من ... این امکان من است که اعلام کنم که ماندگارترین نویسندگان معاصر ایرلند، آن انریت است. (او تلاش می کند تا آن را به سمت مرکز حق برای پیروزی برساند اما در حال حاضر از بالا رفتن از حلقه بیرون می آید). متشکرم خانم ها و آقایان. در حال حرکت، مسابقه بعدی ما یک جنگ 5 ساله میان دو خانوار محلی است (zzzt، click). من به اندازه کافی از آن استفاده کردم. ورزش. من از این متن متنفرم به خصوص بوکس و گلف و فرمول خون خونین. اجازه می دهد تا بر روی برخی از موسیقی قرار داده ... (شگفت انگیز جاز راک شروع می شود، با صدای خواننده کوک شاد) آواز آهنگ های محلی در برزیل و صفحات مواد غذایی مورد علاقه خود را انتخاب کنید Gory Tory get boostedReasons به شادی، بخشی 4 رضایت شاد، بخشی 4 عکس از تعطیلات که در آن هیچ کس نمی افتد از رقص مانند یک ادم سفیه و احمق، در حال اجرا به طور صاف کردن به عنوان یک ماهی قزل آلا غول پیکرانه به شاد بودن، بخش 4 رضایت شاد، بخش 4 چهره گرافیتی در دیوار شکم شما زمانی که شما به سختی حرکت در همه به جز حضور در یک ballout masquerade بدون قرض ، و نه یک قرض دهنده در یک دهم روز هجوم آوردن جمع شدن جمع شدن به مخلوط کن رضایت شاداب، بخش 4 رضایت شاد، بخش 4 رضایت شاد، بخش 4 رضایت شاد، قسمت چهارم (با عذر خواهی به اواخر بزرگ یان دیوری و فرانک مک کورت، مرحوم عالی) توجه: هیچ کپی از The Gathering در خلال این بررسی مورد صدمه قرار نگرفت

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از برنده جایزه بوکر که با ابهام و ماهیت فصلی آن کاملا متزلزل شده است، کاملا فراموش شده و ناامید کننده است. لطفا، بیشتر نشان نمی دهد که چگونه می توانید بدون دیدن دیدن، بدون زندگی زندگی می کنند، و بدون دانستن می دانید. یک داستان بگویید! من یک نمایش جادویی به من بده

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گردهمایی


 کتاب مضحک
 کتاب دوست باهوش من
 کتاب ننگ بشری
 کتاب یک زن بدبخت
 کتاب خلوت
 کتاب اتوبوس سرگردان