کتاب کمی قبل از خوشبختی

اثر انیس لودیگ از انتشارات مروارید - مترجم: منصوره رحیم زاده-داستان درام

این کتاب، دومين، مهم‌ترين و موفق‌ترين رمان نويسنده‌ی معاصر فرانسوی، انيس لوديگ، است. سطر به سطر اين اثر كه در سال ۲۰۱۳ برنده‌ی جايزه‌ی خانه‌ی مطبوعات فرانسه شد، سرشار از احساسی ناب، طنزی لطيف و از همه مهم‌تر درس‌هايی برای زندگی‌ست كه نگاه خواننده به زندگی را برای هميشه تغيير می‌دهد.


خرید کتاب کمی قبل از خوشبختی
جستجوی کتاب کمی قبل از خوشبختی در گودریدز

معرفی کتاب کمی قبل از خوشبختی از نگاه کاربران
اول بگم كه ترجمه واقعن خوب و روان بود، نيمه ى اول كتاب رو خيلى بيشتر دوست داشتم.مخصوصن شروع كتاب كه ٤ شخصيت اصلى كتاب رو كه ميخواد معرفى كنه دونه دونه از زندگيشون تعريف ميكنه، تا به يك داستان واحد برسه ، در عين ساده بودنِ داستان؛ كتاب عميقِ و آرامش خاصى داره ، فقط مشكلم با پايان كتابه كه كلن خوبى و خوشى هاى غير قابل باور رو نميپسندم، ولى كتاب خوبيه براى اميدوارى
و حال خوب كردن...

مشاهده لینک اصلی
اينكه آدم هايي رو به تصوير كشيده كه با هر مشكلي توي زندگي كنار ميان رو دوست داشتم اما دلم ميخواست حداقل يه شخصيت ديگه اي هم بود كه اينقدر در برابر مشكلات ايستادگي نميكرد،شايد هم ژروم يه جورايي نماد اين شخصيت بود اما باز هم در آخر تونست با همه چيز كنار بياد. به نظرم وجود يه همچين شخصيتي ميتونست داستان رو به زندگي واقعي نزديك تر كنه.
سر تا سر داستان هم پر از احساساتي بود كه فكر ميكنم براي همه ملموس و آشنا هستند، از اين جهت خيلي دوستش داشتم.

مشاهده لینک اصلی
اولین مورد از سال. یکپارچگی نظر من را به آدرس زیر پیدا کنید: http: //www.fairyneverland.com/agnes-l ...

مشاهده لینک اصلی
یک داستان لمس، غمگین، اما در عین حال پر از حساسیت و امید است. زمان هایی وجود دارد که روح من را شکسته اند، جولی اول از همه یک زن با شجاعت است، احاطه شده توسط برخی از مردم واقعا فوق العاده است. برای من فقط خواندن مورد نیاز بود.

مشاهده لینک اصلی
زمان هایی وجود دارد که قلب من کاهش یافته است، اما دیگران خیلی شیرین بوده اند. من به ویژه برای جولی با توجه به شخصیت و قدرتش قبل از ناراحتی های زندگی تأکید می کنم.

مشاهده لینک اصلی
EDIT: من فابرگاس شده ام من نمی تونم باور کنم من فقط خواندنی Goodreads را از این کتاب خواندم و به معنای واقعی کلمه \"بزرگ @ چیز @\" که در وسط کتاب اتفاق می افتد را ذکر می کنم. به خاطر فیس بوک، کسی که این خلاصه ها را می نویسد؟!؟ من فقط نمی توانم باور کنم. چرا کل داستان را نمیفهمید، در حالی که در آن هستید؟ من خیلی عصبانی هستم. این فقط ظالمانه است. خیلی خوب، هرگز مقالات Goodreadss را بخوانید. هرگز\n. Juste avant le bonheur (یا درست قبل از خوشبختی برای dummies: D) یک کتاب است که بسیاری از مردم در مورد این در فرانسه درگیر شده اند. از آنجایی که من هیچ چیزی برای خواندن نداشتم چون کتاب دایرکتوری مدت زمان زیادی را برای ارائه سفارش من صرف می کند * glares * * تصور می کنید که ممکن است به نظر برسد در یک شرکت مطمئن باشید * من فکر می کنم خواندن یک کتاب کوچک در فرانسه نمی تواند هیچ آسیب، فقط برای اطمینان از اینکه هنوز خواندن تمام کتابهایم را در انگلیسی می توانم در فرانسه بخوانم. در حالی که من بیشتر از این به نظر میرسد شور و شوق همان کتاب را برای این کتاب به اشتراک نمیگذارم، من درک میکنم که چرا. Juste avant le bonheur دلهره آور بود. من نمی توانم آن را به هیچ وجه راه اندازی کنم، زیرا این دقیقا همان چیزی است که آن را انجام می دهد: قلب شما را می شکند و من این داستان را با دانستن آنچه که نویسنده از آن گذشت، نقل مکان کردم. یکی از Agnès Ledigs سه کودک در اثر لوسمی جان خود را از دست داد و پس از مرگ او شروع به نوشتن کرد. این اطلاعات خاص به طور کامل داستان داستان را تغییر داد. من فقط به خاطر داشتن شجاعت برای نوشتن این داستان فقط به نویسنده احترام میگذارم. این داستان جولی، یک زن بیست ساله است که به عنوان یک صندوقدار در سوپرمارکت کار می کند، که هرگز در زندگی او هیچ شانسی برای او نداشته است. او فقیر است، او از کار او متنفر است و تنها چیزی که روزهایش را زیبا تر می کند، پسر سه ساله اش، Ludovic (aka @ Lulu @) است که او با تمام قلب و روحش دوست دارد. یک روز او با پل، مردی که به اندازه پدرش و حتی پدربزرگش اشتباه می کند، ملاقات می کند و به دلایلی او را به شدت لمس می کند. او نمی داند چرا، اما تنها چیزی که او می داند این است که او می خواهد کمک کند، کمی مانند یک پدر. بدون فکر کردن دو بار او به او پیشنهاد می کند با او در تعطیلات در بریتانی همراهی کند. جولی، در حالی که مراقب است، فکر می کند که هیچ وقت چیزی برای از دست دادن ندارد. اما بالاتر از همه، او دوست دارد پسر خود را به ساحل نشان دهد و او را در شن و ماسه بازی کند ... زیرا همه چیز مهم است که پسرانش شاد باشند. و پس از آن، چیزهای زیادی اتفاق می افتد. در مورد شما تعجب کردید، این کتاب به زبان های مختلفی از جمله ایتالیایی، اسپانیایی یا روسی ترجمه شده است. متاسفانه، آن را به زبان انگلیسی ترجمه نشده است (هنوز؟)، که من بسیار غافلگیر می شود، اما نباید طولانی آن را.

مشاهده لینک اصلی
9.75 از 10 * اولین بار بود که این کتاب را در صندوق پستی من پیدا کردم (از جنگ و صلح سپاسگزارم، وانیا!). بعدها او خودش را ثابت یک شگفتی بزرگ! احمق اگر شما هود مواجه و کراوات © برای عنوان و فکر می کنم که آن را یک کتاب است که می تواند به رده های کمک به خود مناسب است. در واقع، همه چیز به نظر نمی رسد! نظر کامل در: http: //abibliotecadajoao.blogspot.pt/ ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کمی قبل از خوشبختی


 کتاب جان دلم
 کتاب مشتی غبار
 کتاب دسته دلقک ها
 کتاب خیابان نیوگراب
 کتاب هیچستان
 کتاب شاهکار