معرفی کتاب عشق زن خوب

اثر آلیس مونرو از انتشارات قطره - مترجم: شقایق قندهاری-داستان درام

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ سه شنبه 3 بهمن 1396
Alice Munro has a genius for entering the lives of ordinary people and capturing the passions and contradictions that lie just below the surface. In this brilliant new collection she takes mainly the lives of women - unruly, ungovernable, unpredictable, unexpected, funny, sexy and completely recognisable - and brings their hidden desires bubbling to the surface. The love of a good woman is not as pure and virtuous as it seems: as in her title story it can be needy and murderous. Here are women behaving badly, leaving husbands and children, running off with unstuitable lovers, pushing everyday life to the limits, and if they dont behave badly, they think surprising and disturbing thoughts.


خرید اینترنتی کتاب عشق زن خوب
معرفی کتاب عشق زن خوب
جستجوی کتاب عشق زن خوب در گودریدز

معرفی کتاب عشق زن خوب از نگاه کاربران
این اولین اثر آلیس مونرو است که من خوانده ام و هر دو تحت تاثیر قرار گرفته و منتقل شده اند. هفت داستان در این مجموعه نشان دهنده زنگ زدن زندگی برای انواع کانادایی های معمولی @ می باشد. پنج داستان پنجاه ساله فوق العاده قانع کننده است و تنها یکی از آخرین کارها برای من کار نمی کند. مونرو معتبر در گزارش جزئیات، به ویژه در ایجاد گفتمان قابل اعتماد است. داستان ها ساده و تیره اند، و نوع غم و اندوه کتاب را فرا می گیرد. به هر حال، به هر حال این کار من را تحقیر نکرد و من فقط احساس کردم که درباره شخصیتها بخوانم، حتی اگر به هیچ یک از آنها نپردازم. تعدادی از آثار کانادایی را خوانده ام و هنوز سعی در کشف کردن آنچه صدای ادبی ملی است. این کتاب خاص می تواند برای من به U.S. Midwestern منتقل شود و به من از @ Plainsong @ از کنت هارف یادآوری کرد. و داستان ها در شهرهای مختلف در نیمه غربی کشور رخ می دهد. داستان ها و مردم در آنها واقعا با یکی باقی می مانند، و من از نوشتن خسته کننده لذت می برم. این یکی از جذابترین کتابهایی است که من در آن زمان خواندهایم.

مشاهده لینک اصلی
دوست دارم این کتاب را 3.5 ستاره بدهم، اما من نمی توانم، بنابراین فقط سه می شود. من آلیس مونرو را نمی دانم داستان هایش قانع کننده است اما ... من نمی توانم روی انگشتم قرار دهم. شاید من فقط موضوع این مجموعه را دوست نداشتم. من خوشحالم که من آن را خواندم و لذت بردم از خواندن آن، اما واقعا واقعا من را جذب نمیکرد یا با من صحبت میکرد یا من را در راه دیگران فهمیده بود. من متوجه شدم خودم را فراموش کرده ام که در داستان های گذشته چه اتفاقی افتاد و مجبور شدم خودم را از @ theme @ مجموعه یاد کنم، که داستان ها اغلب به سختی یا فقط به صورت مخفی صحبت می کردند. چند داستان بسیار خاطره انگیز بود، مانندBefore the Change @ اما در مجموع من به شدت تحت تأثیر قرار نگرفتم. با این حال، سبک نوشتن آن بسیار آسان است و استفاده از تصاویر بسیار موثر است. من می دانم که بسیاری از مردم او را دوست دارند و فکر می کنند زنبورها زانو می زنند، بنابراین فکر می کنم شاید من فقط تلاش کافی برای انجام آن نداشته باشم. این ممکن است در حقیقت تفاوت بین افرادی باشد که دوست دارند کار او و افرادی که اصلا نباشد.

مشاهده لینک اصلی
من باید اعتراف کنم که یک سال پیش این کتاب را خریدم، شروع کردم به خواندن، اما من آن را رها کردم. در این سال من در زمان به خواندن دوباره و surpreendi.A من پوشش £ ediçà (ها Companhia DAS Letras / 2013) من à © دوست داشتنی و چه ترین لحظه توجه من £. دومین چیزی که جلب توجه من £ شد که آلیس مونرو، نویسنده کانادایی، پس از برنده جایزه نوبل ادبیات 2013 به دست آورد و این دو عامل بود آنچه من این کتاب را بخوانید book.The متشکل از 8 داستان ها داستان که به کتاب می دهد نام آن اولین داستان و طولانی ترین است. در تمام داستانها، زنانه شخصیت اصلی است. ما می توانیم چشم انداز فمینیستی، نقادی از معضلات اخلاقی را که هر زن تجربه می کنیم، درک کنیم. داستان مونرو را می توان به عنوان داستان های fÃ'lego طبقه بندی شده، و یا داستان در راه começam اما به پایان می رسد در یک راه کاملا متفاوت، نشان دادن تسلط بر escritora.Um کتاب فوق العاده که من به همه توصیه.

مشاهده لینک اصلی
فقط اولین داستان در این مجموعه واقعا علاقه من را به خود جلب کرد. همه چیز این چیز کمی شستشو بود. شخصیت های خسته کننده، غم انگیز، قابل تعویض، با ناتوانی مادرزادی ارتباط برقرار می کنند. آن را ناامید کننده صرف 300 صفحه با مردم که در آن همه شما می خواهید انجام می شود آنها را بکشید و می گویند، @ Talk به یکدیگر! @ شاید این تردید چیزی کانادایی است؟ یک داستان اتفاق افتاد که در یک دختر جوان به آتش کشیده شد، تنها در هنگام خواندن کتاب که در آن من با صدای بلند خندیدم. نه به این دلیل که من دختران جوان را خجالتی می بینم، اما به دلیل آن غیر قابل باور، ملودرام و عجیب و غریب بود. من این کتاب را بخاطر داشتم چون آلیس مونرو اخیرا جایزه نوبل را به دست آورد و به همین دلیل بسیاری از نویسندگان مورد علاقه من به او احترام می گذارند و بنابراین من مطمئن هستم که او دارای برخی از مواد عالی است، اما این به آن نیست. من گفتم که اسرار باز یک کتاب عالی است بنابراین ممکن است آن را امتحان کنید.

مشاهده لینک اصلی
شاید این فقط به این دلیل بود که زمانیکه من طول میکشد تا طول امواج مونورس را بگیرم، اما من فکر میکردم این مجموعه داستانها بهتر و بهتر شده است. اگر آنها را برای طرح بخوانید، می توانید خودتان را ببوسید؛ اما اگر شما با روابط و موقعیت های دقیق توصیف شده خوشحال باشید، با شخصیت ها به تدریج پیچیده تر می شوند، چون آنها در تعامل هستند، شما این کتاب را دوست دارید. آخرین داستان،My Mothers Dream، @، شاید نهایی در مادر و دختر متقابل نفرت است. از دیدگاه دختر نوشته شده است، آن را توضیح می دهد که چگونه او ظاهرا از لحظه تولد از مادر خود متنفر و مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، با صحنه هایی که به وضوح توصیف شده است، شما در نهایت متوجه شدید، او تنها می تواند در مورد اینکه مادرش به او گفته بود، می دانست. و این چه لایه ای از آنتاگونیسازی متقابل است که نشان می دهد؟ نوشتن Munros مانند هیچ کس نیست - او می تواند سطوح بیشتر از احساسات با کلمات کمتر از هر کسی که من تا به حال خواندن است.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب عشق زن خوب


#ادبیات کانادا - #جایزه نوبل ادبیات - #جایزه ی حلقه ی منتقدین نشنال بوک - #جایزه ی گیلر اسکاتیا بانک - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان درام - #دهه 1990 میلادی - #پرافتخارترین کتاب ها - #داستان کوتاه - #انتشارات قطره - #آلیس مونرو - #شقایق قندهاری
#انتشارات قطره - #آلیس مونرو - #شقایق قندهاری
کتاب های مرتبط با - کتاب عشق زن خوب


 کتاب ساعت ها
 کتاب دره اتاوا
 کتاب خانه ای برای آقای بیسواس
 کتاب انتخابات الویرا
 کتاب رنگین کمان
 کتاب ننگ