کتاب رگه های عجیب و غریب

اثر آلیس مونرو از انتشارات نقد فرهنگ - مترجم: نیایش عبدالکریمی-داستان درام

پیشرفت عشق یک کتاب داستان کوتاه توسط آلیس مونرو است که توسط McClelland و Stewart در سال 1986 منتشر شده است. یک زن طلاق گرفته به خانه دوران کودکی خود باز می گردد که در آن حافظه والدینش را در هم می شکند اما ارتباط عمیق دارد. تقریبا غرق شدن تصادفی یک کودک، شکنندگی اعتماد بین کودکان و والدین را نشان می دهد. یک مرد جوان، به خاطر یک حادثه وحشتناک کودکی، با مسئولیتی که همیشه برای برادر کوچکترش احساس می کند، مبارزه می کند. در این و سایر داستانها، آلیس مونرو بار دیگر یک مترجم حساس و دلسوز زمان ماست. ما را به سمت چهره های صمیمانه زندگی عادی تر نشان می دهد، او در مورد خودمان، انتخاب های ما و تجربه های ما از عشق بسیار آشکار می کند.


خرید کتاب رگه های عجیب و غریب
جستجوی کتاب رگه های عجیب و غریب در گودریدز

معرفی کتاب رگه های عجیب و غریب از نگاه کاربران
جاهطلبی چند گرائی گارسیا ماورکوز را بیاموزید، درک دقیق مرگ و طبیعت بشری را به طورتایس اضافه کنید، در جزئیات چخوف ها را با جزئیات عالی آشنا کنید، آن را به چند هزار کلمه کاملا انتخاب شده برسانید و آن را در شهر کوچک کانادا قرار دهید و در آن قرار دهید داستان کوتاه آلیس مونرو. این مجموعه بی نظیر قابل توجه به لحاظ فنی بی نقص است، زیرا به طور کامل آن را مشخص می کند و مونرو اجازه می دهد تا ایده ها و سوالات را در فضای زمان و داستان تکرار کند. این یک چیز بسیار جذابی است. توصیفهای کوتاه و غیر فریبنده از هر داستان، برای همه کسانی که نمیتوانند به آنها کمک کنند، اما کم و بیش باطل هستند. مونرو، تاریخچه و جزئیات درونی و عمیق، شخصیت های متعدد خود را پاداش می دهد. پیشرفت عشق: مرگ مادرش باعث می شود شهرت دوباره به داستان های مادرش بازگردد، هم از خاطرات خود و هم خاطرات دیگران. لیکن: دیوید از همسر سابق خود با جوان تر به زودی به سابق می رود. عاشق در دویل برای ارائه یک روز تولد به پدربزرگ سابق خود. یکی از مورد علاقه من از مجموعه. مسیور لس دوو Chapeaux: کالین آنچه را که در مورد برادر جوانش راس انجام داده است، انتخاب می کند که انتخاب های عجیب و غریب او برخی از ابروها را برانگیخته است. شهر شهر، مونتانا: مرگ دوران کودکی آشنایی با یک مادر در یک درایو در سرتاسر کشور با شوهرش و دختران جوان، رونق می گیرد. مضرات: مرگ و میر ناشی از یک زوج سالخورده باعث ایجاد امواج شوک از طریق خانواده Pegs و جامعه اطراف آنها می شود. ماه در اسکیت باز: و ادگار ملاقات Callie، انجام برخی از اسکیت روی یخ، و در مورد دختران یاد بگیرند. جویس و مریبت: دوستان دوران کودکی از زمینه های بسیار متفاوتی رشد می کنند و راه خود را می یابند. اسکیوو: مری جی تلاش می کند تا دو مسافر دیگرش را در پرواز خود به تاهیتی بفهمد. Queer Streak: رمز و راز بین نسلی پیچیده ای در اطراف بنفش FamilyCircle of نماز: کارکنان تلاش می کنند تا بدانند که چگونه دختر نوجوان او را به مرگ یک آشنایی فراموشی می کند. پدربزرگ و مادربزرگش از خانه های دوران کودکی خود دنیس را به یاد می آورد که همه چیز را به یاد می آورد. یکی دیگر از مورد علاقه

مشاهده لینک اصلی
اگر او به شیوه ای معمولی کار می کرد، شاهد بود که حضور Callie در مواقعی که آنها را به دنیای واقعی می فرستاد همه انواع مشکلات را به همراه آورد، اما او این کار را نکرد و او چیزهایی مثل مشکل را ببینید در حال حاضر، او شاهد قدرت \"قدرت Callie\"، زمانی که او نمی توانست پشت سر گذاشته شود \"به سخاوتمندانه برای همه آنها توزیع شده است. لحظه ای که با قدرت، به نظر می رسید، و با احتمالی آب گرفت. اما این فقط شادی بود. این واقعا شادی بود. (@ ماه در اسکیت باز خیابان نارنجی @) قدرتمند کنجکاو. خصوصیات شگفت انگیز در این داستان باعث می شود که شما شاید بدانید شاید آلیس مونرو در واقع تمام این زندگی های متنوع و جالب را تجربه کرده است. چگونه می توان او را در مورد چنین چیزهایی بنویسید؟ «مادر من در ظهر، شب، و اولین چیزی که در صبح بود در زانوهایش دعا می کرد. هر روز برای او باز می شود تا خداوند در آن کار کند. هر شب او چه چیزی را انجام داد و گفت و فکر کرد، تا ببیند چطور با او برخورد می شود. این نوع زندگی عمیق است، مردم فکر می کنند، اما آنها نقطه ای را از دست می دهند. برای یک چیز، چنین زندگی هرگز نمی تواند خسته کننده باشد. و هیچ چیز برای شما اتفاق نمی افتد که شما از آن استفاده نمی کنید. حتی اگر شما با مشکلاتی روبرو شوید و بیمار و فقیر و زشت باشید، روح خود را برای گذراندن زندگی به عنوان یک گنج در یک دیواری به ارمغان می آورید. رفتن به طبقه بالا برای دعا پس از غذا بعد از ظهر، مادر من پر از انرژی و انتظار، به طور جدی لبخند زدن. (@ پیشرفت عشق @)

مشاهده لینک اصلی
قبلا سعی کردم این مجموعه اولین داستان کوتاه را بخوانم، رقص سایه های مبارک، و نمی توانستم محتوای یا سبک را پیدا کنم که به من درگیر شود. این مجموعه حدود 18 سال بعد منتشر شد و جهش های قابل توجهی را به مهارت های من امیدوار بودم که تمام برندگان جایزه نوبل ادبیات امیدوار باشند. نویسنده دائما بینش قابل توجهی را به شخصیت ها و تفاوت های ظریف خود در موقعیت های خود نشان می دهد که اکثر نویسندگان دیگر هرگز به آن نرسیده اند. آیا تا کنون وضعیتی داشتید که والدین یا معلم و یا سایر شخصیت های اصلی به شما و دیگران در یک گروه اظهار نظر کردند، به نظر می رسد که شما دیگر به طور مستقیم با دیگران صحبت نمی کنید، اما در آن شما بدون شک متوجه شدید که پیام شخصی به طور خاص برای تحصیلات شما در نظر گرفته شده است؟ آنها می دانستند چیزی که انجام می دادید یا انجام می داد یا تجربه می کرد و سخنان خود را در قالب یک پیام گروه عمومی پنهان می کردند. آنها می دانستند. و آنها می خواستند شما را بدانند که می دانستند. اما هرگز اجازه ندادن هر کسی دیگری را بشناسد اولین داستان در این مجموعه به من این اجازه را می دهد که سخت کار کنم. نویسنده می گوید که در مورد جزئیات من چیز مهمی در مورد من - بدون استفاده از اسم و یا شهر یا چیزهایی که به من مربوط است - می دانم. متأسفانه، در حدود نیمه راه از طریق مجموعه، به نظر می رسید که او به طور قاطعانه به دیگر خوانندگان صحبت می کرد و میزان علاقه من به میزان کمی از بین رفته بود. خوبم من فکر می کنم پوسته یک پیام دیگر فقط برای من در مجموعه دیگری است و من آماده برای جذب هر کلمه است.

مشاهده لینک اصلی
اثبات نادانی من: پس از نوبل اعلام شد، من این کتاب را خریدم تا بر روی تبلت خود دروغ بگویم، برای آن لحظه هایی که زمان کمی برای کشتن دارم، اما به اندازه کافی برای رمان نیستم. من اولین داستان (@ Progress Of Love @) را در یکی از نشست ها خواندم و آن را دوست داشتم، اما چند ماه بعد، مجموعه ای که در قفسه کتاب الکترونیکی من فرو ریخت. به نظر می رسد که این مجموعه ای از داستان های کوتاه است که به خوبی برای خواندن در متن و شروع می شود، حداقل برای من (من یک خواننده آهسته، و همچنین یک فراموشکار). ناراحتی من با تعدادی از داستان های میانه به نظر نمی رسید که به طور کامل داستان گسل، اما آن را تا زمانی که مدت زمان طولانی از زمان های عصر با چندین گذشته صرف شدم، متوجه شدم که چگونه کمی از داستان های مانند @ Lichen @، @ ماه در اسکیت بازان Orange Street @ و @ Jesse و Meribeth @. بنابراین: تصور اولیه من از داستانهایی که به خوبی خوانده ام * بسیار مطلوب است. من عاشق راه Munro ارائه فوق العاده در روحانی و عادی است. شخصیت های او بر روی سطح ساده هستند و در زیر آنها پیچیده و متضاد هستند. موقعیت هایی که در آنها روبرو می شوند، در یک زمان بسیار ساده و قابل توجه هستند. داستانهایی که بیشترین لذت را داشتم عبارت بودند از:A Queer Streak @ وWhite Dump @، عمدتا به این دلیل که من متوجه شدم که بینظمی از دیدگاههای در حال تغییر جذاب است. مونرو (و احتمالا این را نیز به این ترتیب دوباره خواند) برای نثر متراکمش که قادر به درخشیدن و دوست داشتنی نیست، و برای اینکه انعکاس های طولانی مدت، می توانند صفحات مربوط به شخصیت هایشان را بیان کنند.

مشاهده لینک اصلی
من این را خواندم و در طول هفته به کتاب فروشی رفتم تا شش کار دیگر مونروز را بخرم. پیشرفت عشق اول من، مورد علاقه من است. من نمی تونم انتقادی را که احتمالا سزاوار آن هستم بکنم. اما در اینجا مشاهدات من در مورد مونرو است که از آغاز این پیشگویی درست بوده است: 1) علامت یک نویسنده عالی، توانایی وی برای ساختن دنیای اطراف شما بدون توجه شما به شماست. این به ویژه در یک داستان کوتاه قابل توجه است - البته، پیشرفت عشق کاملا متشکل از. یک بار من مجبور شدم تصورات خود را به دنبال داشته باشم .2) برای نوشتن زندگی عادی بدون معرفی یک رویداد غیرمنتظره اسرارآمیز یا استفاده از بدبینی، یک استعداد خارق العاده است. داستان مونروها با چیزهایی که بدون نیاز به یک دلیل اتفاق می افتد پر می شود؛ چیزهایی که مسیر تجربیات مردم را هدایت می کنند؛ و چیزهایی که، در نهایت، باقی می ماند به عنوان مردم ادامه زندگی می کنند. من هرگز نمیتوانم پیشبینی کنم که چگونه این مدل راضی خواهد بود. 3) گاهی اوقات واقعا واقعا عالی است که نویسنده زن از دیدگاه زنان داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رگه های عجیب و غریب


 کتاب موسم هجرت به شمال
 کتاب به سوی فانوس دریایی
 کتاب حالا وقت دویدن است
 کتاب آواز بی ساز
 کتاب مرگ به سراغ اسقف اعظم می آید
 کتاب گنجینه کیهانی