معرفی کتاب دورنمای کاسل راک

اثر آلیس مونرو از انتشارات افراز - مترجم: زهرا نی چین-داستان درام

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ چهارشنبه 4 بهمن 1396

A powerful new collection from one of our most beloved, admired, and honored writers.

In stories that are more personal than any that she’s written before, Alice Munro pieces her family’s history into gloriously imagined fiction. A young boy is taken to Edinburgh’s Castle Rock, where his father assures him that on a clear day he can see America, and he catches a glimpse of his father’s dream. In stories that follow, as the dream becomes a reality, two sisters-in-law experience very different kinds of passion on the long voyage to the New World; a baby is lost and magically reappears on a journey from an Illinois homestead to the Canadian border.

Other stories take place in more familiar Munro territory, the towns and countryside around Lake Huron, where the past shows through the present like the traces of a glacier on the landscape and strong emotions stir just beneath the surface of ordinary comings and goings. First love flowers under the apple tree, while a stronger emotion presents itself in the barn. A girl hired as summer help, and uneasy about her “place” in the fancy resort world she’s come to, is transformed by her employer’s perceptive parting gift. A father whose early expectations of success at fox farming have been dashed finds strange comfort in a routine night job at an iron foundry. A clever girl escapes to college and marriage.

Evocative, gripping, sexy, unexpected—these stories reflect a depth and richness of experience. The View from Castle Rock is a brilliant achievement from one of the finest writers of our time.
خرید اینترنتی کتاب دورنمای کاسل راک
معرفی کتاب دورنمای کاسل راک
جستجوی کتاب دورنمای کاسل راک در گودریدز

معرفی کتاب دورنمای کاسل راک از نگاه کاربران
آلیس مونرو –نویسنده ی کانادایی- از بهترین نویسندگان داستانهای کوتاه است.داستانهای او بر شرایط و روابط روزمره ی زندگی انسانی متمرکز است.او علاوه بر پرداختن به مفاهیم کلی,به جزئیات رفتارهای متقابل بین شخصیتهای داستان را نیز بصورت قابل تعمق و هنرمندانه می پردازد.طرح داستان برای مونرو در درجه ی دوم اهمیت قرار دارد و رویدادهای داستان اندک هستند.آنچه برای او مهم است,موقعیتهای احساسی آنی شخصیتهای داستانهایش هستند و هم از این نظر و هم از نظر شخصیت پردازی کم نظیرش در مورد هر یک از شخصیتهای داستان ,به @آنتون چخوف @ شبیه است.

مشاهده لینک اصلی
نظرات تخصصی رو دوستان صاحب نظر دادن قبلا. فقط نکته جالب اینجا بود که در کتابی که من دارم در قسمت هیدر کتاب، کلمه ی @دورنمای کاسل راک@ به اشتباه @درونمای کاسل راک@ نوشته شده. نمیدونم در چاپ های بعد تصحیح شده یا نه.

مشاهده لینک اصلی
اونووان: نمایش از قلعه راک - Nevisande: آلیس مونرو - ISBN: 1400042828 - ISBN13: 9781400042821 - 349 ساله Safhe - سال و چپ: 2006

مشاهده لینک اصلی
در مجموعه های ده گانه ای از داستان های کوتاه او منتشر شده است، نویسنده ی کانادایی آلیس مونرو اغلب دارای عناصر زندگینامه است. شخصیت های او به ندرت فراتر از مرزهای شهرستان روستای هورون، کانادا، جایی که نویسنده رشد کرده و جایی که او یک کشور را در خانه نگه می دارد، بیرون می رود. در آنجا، آنها در محیط های داخلی ایستادگی می کنند و در حالی که یکی از آنها، معمولا یک دختر نوجوان، کیسه های خود را به تنهایی از خود تعیین می کند و برای کشف سایر نقاط جهان، می کشد. در آخرین گزارش او، مونرو حتی به واقعیت نزدیک تر می شود، انجام بازاری گسترده برای تولید چیزی از یک بیوگرافی خانوادگی است که چند نسل را به عقب می اندازد. Laidlaws از دره اتریکور، اسکاتلند - اجداد پدرش او - به عنوان دسته ای غالبا سواد بود، به عنوان شاخه ای از پروتستانسی خواندن کتاب مقدس مورد نیاز است. به عنوان یک نتیجه، حداقل یک نفر از هر نسل از دهه 1800، یک رکورد کتبی از زندگی و زمان خود را باقی مانده است که از طریق بخش اول کتاب پراکنده شده است. با این حال، مونرو در یک مقدمه هشدار نمی دهد که داستانها به عنوان یک بیوگرافی مستقیم: شما می توانید بگوئید که چنین داستان هایی بیشتر به حقیقت زندگی توجه می کنند تا داستان به طور معمول. اما به اندازه کافی به قسم می خورم. »به عنوان مثال، داستان عاشقانه ای که بر روی کشتی که خانواده اش را به آمریكا می برد، به طور كامل ساخته شده است، هرچند جدول زمانی مسافرت توسط دفتر خاطرات یك مربی بزرگ - واقعیتی که او به راحتی در نتیجه آن اعتراف می کند. به نظر می رسد که مونرو به نظر می رسد این است که اسطوره می تواند از تأثیر زندگی بر قدرتمندتر باشد. نگاهی به عنوان عنوان، که در آن جیمز Laidlaw، بزرگ و بزرگ پدر بزرگ، منجر پسر 10 ساله خود را اندرو و یک دسته از آشنای مست در قله به بالا از قلعه راک در ادینبورگ. از نقطه نظر آنها می توانند لبه ی زمین را ببینند که جیمز ادعا می کند آمریکا است، اگرچه در آن زمان اندرو می داند که احتمالا نمی تواند چنین باشد (او بعدا می آموزد که آنها به فایف نگاه می کنند). با این حال، قدرتمندانه رویا پیرمردهای بود که خانواده در نهایت یک کشتی را که آنها را به دنیای نیویورک هدایت می کرد، هدایت می کرد، هرگز سرزمین تولدش را دوباره نمی بیند. همانطور که در کتاب های قبلی او، مونرو شایسته ترین موقعیت ها را ارائه می دهد و آنها را هیپنوتیزم با پروسس خود. در یک لحظه به شدت تأکید می کند و به آرامی بحرانی، او هدیه ای برای ایجاد جملات است که به نظر می رسد مستقیم از فکر به صفحه، بدون ترجمه کثیف از زمان موقت به تلفظ است. شرح خود را از مادربزرگ خود اعتراف به شادی را با وجود ازدواج از دست رفته : @ هیچ کس نمی تواند بگوید که او تصمیم گرفته است که او ساخته شده است یا هر چیزی را که او نمی تواند بخواهد، پشیمان می کند. @ در بخش دوم کتاب، مونرو خود را به مرکزیت می برد، خود را در نقش احمقانه ای قرار می دهد که در او دیده می شود انتقاد از تلاش های والدین دوستانش را به آنها واگذار می کند تا خانه هایشان را به یک رستوران تبدیل کنند - حتی زمانی که او از طریق مجلات سگ های گوشواره در مورد ستارگان فیلم سوت زد. چقدر بسیاری از این داستان ها درست است؟ چندین نقطه در داستان های داستانی او وجود دارد که به شدت از آنچه که از زندگینامه او شناخته شده است، به شدت متضرر می شود. اما، مانند دیدن آمریکا از ادینبورگ، شاید آنچه درست است، واقعا اهمیتی ندارد که چه چیزی باید درست باشد.

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم این مجموعه جدید آلیس مونرو مورد علاقه من است. معمولا در مجموعه هایش - در تمام مجموعه داستان ها - دارای یک clunker یا دو داستان است که به نظر می رسد آنجا صرفا برای پر کردن کتاب است. نه در این یکی. این کتاب به طور کامل از طریق کتابها به چاپ رسیده است. این کتاب به من یادآوری کتاب کوچکی از مونروس The Beggar Maid می دهد که بسیار نزدیک به یک رمان است که از یک سری داستان ها از دوران کودکی تا سن متوسط ​​به زندگی یک شخصیت پی می برد. این یکی رو به گسترش روایت ها در هر دو طرف گسترش می دهد، شامل داستان های راویان اجداد اسکاتلند، از سال 1695 آغاز می شود و تمام راه را از طریق راویان پیری و حتی پیش از مرگ گسترش می دهد. مونرو در پیشگفتار یادآور می شود که داستان ها به صورت تصریح شده است، اما همچنین به تجربه خود نزدیک تر از هر گونه منتشر شده از قبل است. نیمه اول کتاب بر خانواده راوی متمرکز است - افسانه افسانه ای اجداد که نزدیک به قهرمانان قومی است، عبور از اقیانوس اطلس تصور شده توسط یک گروه از اعضای خانواده، تلاش برای ایجاد خانه ها از بوش، و در نهایت پدر خود را و مادران سعی می کنند زندگی کنند. داستان های نیمه دوم صفر در روایت ها تجارب خانواده، تمایزی، کار و تمایز طبقاتی، ازدواج (هرچند راویان ازدواج خود را فقط از گوشه چشم خود)، چشم انداز و تغییر، و در داستان پیشین، تاریخ است. عنوان Canadian The Begg Dair است که شما فکر می کنید که شما هستم، که من فکر می کنم بسیار برتر است. به همین ترتیب، من فکر می کنم یک عنوان بهتر برای این کتاب ممکن است عنوان قصه ی آخرت باشد، @ آنچه شما می خواهید بدانید؟ @ عنوان می آید در حالی که راوی در حال بررسی یک تپه دفن مرموز نامشهود که او و شوهرش کشف کرده اند خاموش جاده روستایی در شهرستان هوران. Shes در اطراف کتابخانه میچرخد، آگاه است که چنین تحقیقات ممکن است به نظر عجیب و غریب باشد. در حقیقت، چنین تحقیقاتی چیزی است که همه چیز در مورد آن وجود دارد - از بین رفتن گذشته، هر دو خانواده دور و گذشته گذشته شخصی - برای آنچه که ممکن است به عنوان پاسخ به رمز و راز وجود داشته باشد. در سن و سال ما، @ مونرو از این تمایل در اپیزود خود می نویسد @ هنگامی که آگاهی های شخصی ما بسته می شود و ما نمی توانیم تصور کنیم - گاهی اوقات نمی توانیم باور کنیم - آینده کودکان ما است. ما نمی توانیم در برابر این ریزش در گذشته مقاومت کنیم، غرض شواهد غیرقابل اعتماد، پیوند دادن نام های خیط و پیت و تاریخ های متداول و حکایات با یکدیگر، حلق آویز کردن به موضوعات، اصرار بر پیوستن به مردگان و در نتیجه به زندگی. @ البته Munro مشغول است در این فعالیت، این تفنگ از طریق شواهد غیر قابل اعتماد، این اتصال با هم از موضوعات، در سراسر حرفه ای او. جای تعجب نیست که مونرو در دنبال فعالیتی است که تصور بسیاری از مردم در سالهای اخیر را به تصویر می کشد، کارهای چنین محدوده و عمق شگفت انگیزی را ایجاد کرده است.

مشاهده لینک اصلی
این اولین کتاب من آلیس مونرو بود، و من از طریق مه مهدی از بررسی هایی که از جایزه افتاده بود، نزدیک شدم، بهترین نویسندگانی که در حال حاضر در آمریکای شمالی کار می کنند @، که مجسمه ساز شرایط انسان است: چیزی بیشتر و کمتر از یک هنرمند. @ @ یکی از داستانگران بزرگ زمان ما، از یک خط بازگشت به چخوف و کاترین منسفیلد فرود آمد ..... @ او عزیز. بدیهی است که به علت عدم انطباق من، من نمیتوانستم بیشتر از این درک کنم. برای اکثر این کتاب ها این کتاب خسته کننده، خسته کننده، خسته کننده بود. این بر اساس تاریخ خانواده منورس بود، به سمت ویلیام لایدلو، (Laidlaw نام خانوادگی مونروس) متولد شده در پایان قرن 17 بود ... . و آن را تا زمان مدرن ادامه داد. مونرو روشن می کند که این داستان ها داستان ها هستند، و نه صرفا بیوگرافی. در واقع من از چند زن آنها لذت بردم - براساس تاریخ خانواده اش در طول قرن نوزدهم - ایلینوی و The Wilds of Morris Towns. در ابتدا یک داستان غیرمنتظره و جذاب وجود داشت و من از ظریف بودن شخصیت ها لذت می بردم، در مرحله دوم من از خواسته های سخت زندگی مرز، که به زیبایی توسط مونرو شرح داده شد، هیجان زده شد. اما برای اکثریت من نمی توانم صبر کنم تا کتاب را تمام کنم. من احساس کردم که نویسنده از قدیمش باید از ابتدا تا انتها خوانده شود، بنابراین من آن را ترک کردم، اما من آن را لذت بخش ندیدم. من تعجب می کنم که آیا آموزش و پرورش من بهتر بود ممکن است از آن لذت بردن بیشتر .... اما من شک ندارم. من فکر می کنم به داستان هایم احتیاج دارم به Sturm و Drang و قلاب هایی که احتمالا بیشتر در کتاب ها برای بازار انبوه یافت می شود. (اوه وای، من خوشحالم ....) یک چیز واقعا خوب بود، و این بازبینی بود که از کتابی که توسط کسی در اینجا در Goodreads که از آن لذت برده بود، پیدا کردم. من آن را بسیار جذاب برای خواندن در مورد راه هایی که در آن کتاب برای او جذاب بود، به علاوه آن را فقط یک بررسی بزرگ است. به شدت برای هر کسی که فکر می کند خواندن کتاب را توصیه می کند توصیه می شود.http: //www.goodreads.com/review/show/ ...

مشاهده لینک اصلی
خسته کننده و ناامید کننده است. اگر به کالج رفتید یا هر گونه بررسی کتاب را در 20 سال گذشته خواندید، سپس می دانید که کار آلیس مونروس، یکی از کانون های ادبیات مدرن است (به این دلیل که همه آموزگاران انگلیس بزرگ شما این را می گویند) .... این داستان ها داستان سقوط تخت، هرگز رسیدن به داستان های رنگارنگ، کاملا تکامل یافته است که ممکن است از کسی که هر جایزه نقدی شناخته شده به انسان به دست آورد، انتظار داشته باشد. داستان درCastle Rock @ براساس اجداد خود Munros در اسکاتلند و سفر آنها به امریکا است، اما به جای افرادی که دارای عمق و انرژی هستند، ما در نهایت با چهره های خیره کننده مانند کاغذ عروسک که احساسات خود را تا به حال به طرز وحشیانه اشاره شده در اما هرگز فراموش نشدنی ایده داستان را بخوانید سالها پیش در کالج یا مجموعه دیگری - نمی توان به یاد داشته باشید که در حال حاضر - و من این را در سالن های من تا کنون از من انتظار داشت تا در نهایت نشستن برای خواندن کل مجموعه، اما من در واقع احساس می کنم که من در کالج دوباره - خواندن @ @ @ @ کار @ @ نویسنده مهم @ و تلاش برای فهمیدن چرا آنها را به این شیوه در نظر گرفته شده است. هنوز هم خواندن مونروز دیگر کار، اما این احساس مانند یکی از کتاب های دیرینه حرفه ای منتشر شده توسط یکی از بزرگان - - و نه خیلی ویرایش شده - چون آنها می دانستند نام او در لباس گردن به فروش می رسد.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب دورنمای کاسل راک


#ادبیات کانادا - #جایزه نوبل ادبیات - #داستان تاریخی - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان درام - #دهه 2000 میلادی - #داستان کوتاه - #انتشارات افراز - #آلیس مونرو - #زهرا نی چین
#انتشارات افراز - #آلیس مونرو - #زهرا نی چین
کتاب های مرتبط با - کتاب دورنمای کاسل راک


 کتاب مرحوم ماتیا پاسکال
 کتاب ریشه های آسمان
 کتاب قصه گو
 کتاب من پیش از تو
 کتاب دره اتاوا
 کتاب بهشت