کتاب جان عزیزم

اثر نیکلاس اسپارکس از انتشارات پوینده - مترجم: پدیده آزادی-داستان درام

یک شورشی عصبانی، جان از مدرسه خارج شد و در ارتش به سر می برد، نمی دانست چه چیز دیگری با زندگی اش دارد - تا زمانی که با دخترش از رویاهایش ساوانا ملاقات کند. جاذبه متقابل آنها به سرعت به نوعی عشق تبدیل می شود که ساوانا را در انتظار جان برای انجام وظیفه خود به پایان می رساند، و جان می خواهد با زنانی که قلبش را گرفته اند، سکونت داشته باشند. اما 9 سپتامبر همه چیز را تغییر می دهد. جان احساس می کند که وظیفه او مجدد است. و متأسفانه جدایی طولانی ساوانا را درک می کند که دوستش دارد. بازگشت جان به خانه، جان باید با این واقعیت که Savannah، که در حال حاضر ازدواج کرده است، هنوز عشق واقعی خود را در بر دارد، و با سخت ترین تصمیم زندگی اش مواجه است.


خرید کتاب جان عزیزم
جستجوی کتاب جان عزیزم در گودریدز

معرفی کتاب جان عزیزم از نگاه کاربران
جان جان نیکلاس اسپارکس یکی از آن کتاب ها است که رابطه ای با عشق و نفرت داشت. من عاشق، عشق، عشق بخش اول کتاب، و من بلافاصله برای شخصیت اصلی، جان Tyree سقوط کرد. اما زمانی که نامه ی عزیز جان او را می فرستد، همه ی آن ها از پایین تپه بیرون آمدند، و باید بگویم که من در آن جا بودم. پایان این است که تا حدودی افسرده، اما من باید آن را به Sparks به دلیل آن است که یک تصویر واقع بینانه را رنگ می کند. با این حال، کسی باید بدانند که چطور می توان داستان را نوشت و گاهی اوقات به خوبی از آن لذت برد. خوانندگان او مطمئنا از آن قدردانی می کنند. در مورد کتاب \"زندگی جان تایرز\" هنگامی که تصمیم به پیوستن به ارتش می گیرد، به تپه می افتد. در طول یک سفر، او به خانه می آید و با ساوانا ملاقات می کند، و این زمانی است که زندگی او به نوبت می رود. آنها در عشق فرو می ریزند، و به خاطر او، می آموزد که چگونه با پدر خود ارتباط برقرار کند. او با بازگشت به پایگاه خود در آلمان با امید به رفتن به ساوانا زمانی که تور او تمام شده است. سپس 9/11 بازدید، و او می سازد یک انتخاب است که زندگی خود را برای همیشه تغییر خواهد کرد. بزرگ داستان، با یک واقع گرایانه هنوز خاموش از نمودار غمگین پایان دادن به. اجازه دهید فقط بگویم، من در هنگام انتخاب یک کتاب دیگر Sparks در آینده با احتیاط ادامه خواهم داد.

مشاهده لینک اصلی
هشدار اسپویلر - هرچند که واقعا خوب شروع شد، از انتهای متنفر بودم! در حالت معمول Sparks، شما با پایان دادن به شادی نباشید. اگرچه من از طرفداران او بوده ام (نوت بوک یکی از دلایل من است)، من از این پایان می ترسم. من فقط دوست ندارم زمان خودم را بسوزانم و از هیاهو های غول پیکری که او را به شما می فرستد فقط برای نارضایتی باقی مانده است. (اگر فیلم Cold Mountain را دیده اید، ممکن است آنچه را که منظور می کنید را ببینم؛ در پایان آن احساس مشابهی داشتم،Hello ... من 3 ساعت در حال تماشای این فیلم برای این بودم!) به هر حال، احساس می کردم این را می توانم یک کتاب واقعا خوب بود که به طور متفاوتی به پایان رسید. منظورم این است که مرد ضعیف کاملا با هیچ چیز باقی نمی ماند، در حالی که (به لطف او) او با یک مرد دیگر به غروب خورشید می رود. بله، این یک عمل عجیب و غریب بود که او انجام داد، اما آن را برای یک پایان عالی ایجاد نمی کند. آیا من اشاره کردم که مرد هیچ چیز را نداشت! ههه

مشاهده لینک اصلی
این کتاب نیاز به یک عنوان متفاوت مانند شاید Rehash یا تراژدی تراگو داشته باشد. به طور جدی چند بار ما باید در مورد صحنه های مشابه شنیدیم؟!؟! خوب، من از آن متنفر نیستم، اما واقعا آن کمی از یک بار اضافه بود. من تا به حال آن را در حال آمدن است هر چند، منظور من چی بود انتظار داشتم با گرفتن یک رمان نیکلاس اسپارکس؟ Sparks یک نویسنده محبوب برای یک دلیل است. نوشتن او را به شما تحویل می دهد، اما نه به شدت. کلمات به آرامی شما را به هم متصل می کنند و قبل از آنکه بدانید که باید کتاب را به اتمام برسانید. من او را به خاطر آن می گذارم زیرا من یکی از آن افرادی نیستم که باید کتاب را به پایان برساند، اگر منافع من را حفظ نکنم، پس از پایان خواندن، به معنای واقعی کلمه خسته شدم. شبیه اسپارکس آن را در کامپیوتر خود نشسته و در مورد تمام راه هایی که آن را به طور عاشقانه غم انگیز می دانست، فکر کرد. من الان میتونم ببینم، آه! این قطعا یک لرزه اشک است، من یک نابغه! @ راه overdone. نمی توانم بگویم که کافی است نمی فهمم صحنه هایی وجود دارد که در آن شما مانند آن خوب بود، اما او تلاش می کند تا در بسیاری از چوب ها بماند. او وقتی که می خواهد رشته های قلب خود را بیرون بکشد، یک عروسک استاد است. این فرضیه جالب بود زیرا من به عنوان یک بچه نظامی نظامی بزرگ شدم و می خواستم چشم انداز یک سرباز بدون فرزند را ببینم. جان خوب است در ابتدا اما پس از آن او تغییر بسیار چشمگیر است. در نیمه اول کتاب، او ادامه می دهد و عشقم هر 4 یا 5 بار قوی تر شد. واقعا جان چقدر قوی تر می تواند آن را دریافت کند؟ این چیزی بود که واقعا باعث ناراحتی من شد. وی ادامه داد که بنیاد را می گیرد اما در ارتش آنها آن را یک پست می نامند، نیروی هوایی به پایگاه های تاسیسات نظامی می پردازد. البته اصطلاحات قابل تعویض هستند و مردم هر دو از آنها استفاده می کنند، اما زمانیکه جان در ارتش به سر می برد، می دانست که آن را می دانستم. من داستان را با روابط جانسن با پدرش متمرکز کرده ام و به عنوان یک یادداشت جانبی به اوج خوش آمدید. این بهتر بود نوعی از دست دادن و حتی احساس تماشای فیلم را بیشتر نمی کند. اساسا من گفتم تا چیز دیگری بگیرم اگر شما به داستان های مضراب، غمگین، ملودرامیتان نیستید.

مشاهده لینک اصلی
خوب، پس ... بالاخره به پایان رسید. مانند بسیاری از افراد دیگر، من این را فقط بخاطر داشتم چون پیش نمایش فیلم را دیدم و قبل از دیدن سازگاری فیلم، باید یک کتاب بخوانم. در این مورد، من واقعا آرزو می کنم که من آنقدر انعطاف ناپذیر نیستم. آنهو، این کتاب. کرایه های معمولی - عاشقان ستاره دار، که به وسیله سرنوشت، زلزله، زندگی، خراب شده اند. من واقعا تعامل بین جان و پدرم خیلی بیشتر از رابطه من با ساوانا بودم، شاید به این دلیل که به نظر می رسید بسیار واقعی است. من هرگز به ساوانا گرم نشدم، هرچند که او قرار بود جوان زیبا و دوست داشتنی جنوب جنوبی باشد. و، مانند بسیاری از بررسی های دیگر در اینجا، من هم فکر کردم پایان دادن به بدبختی بود. همانطور که نزدیک بود پایان کتاب صوتی من بود، دقیقا می دانستم که چگونه پایان می یابد، اما هنوز یک دیسک دیگر داشتم. این شدیدا دردناک بود ... من می توانم پشت داستان های عشق عجیب و غریب / ناراضی باشم، اما این تنها به نظر می رسید بسیار بی معنی است. جان به معنای واقعی کلمه، تمام آنچه را که در طول زندگی اش دارد، برای کسی که او را به سختی برای 90 درصد از رابطه خود دوست دارد، رها می کند. من همیشه می دانم که من خودم را با یک کتاب اسپارکس می گیرم، اما در این مورد من کاملا ناراضی شدم؛ مثل زمانی که شما به بوفه می روید و می دانید که چه چیزی در مورد غذا خوردن برای شما بسیار وحشتناک است، اما به هر حال هرگز نگران نباشید و بلافاصله پس از آن عصبانی شوید. هنوز فیلم را مشاهده می کنید، عمدتا به این دلیل که خواهر من در این مورد فوق العاده هیجان زده است تا آن را ببینید، اما بخشی از من امیدوارم این یکی از آن موارد است که در آن هالیوود romanticizes چیزها و تغییر پایان. این کتاب واقعا می تواند از آن استفاده کند.

مشاهده لینک اصلی
رد 2017: @ وقتی همه گفته شده و انجام شده، ما انجام می دهیم که ما برای یکدیگر انجام می دهیم. برای دوستی. نه برای کشور، نه برای وطن دوستی، نه به خاطر ماشین های کشتار برنامه ریزی شده بود، بلکه به دلیل مردی که در کنار شما بود. شما برای دوست خود مبارزه می کنید تا او را زنده نگه دارید، و او برای شما مبارزه می کند، و همه چیز در مورد ارتش بر اساس این فرض ساده ساخته شده است. @ هنگامی که من برای اولین بار خوانده ام جان جان- من یک نوجوان خوش بینانه و عاشقانه بودم. من 3 ستاره به آن دادم زیرا من با پایان دادن به آن خوشحال نشدم. من می خواستم با خوشحالی بعد از آن. اکنون 25 سال سن دارم و بسیاری از مسائل و مشکلات مربوط به رابطه ی جان و ساوانا با من بسیار بیشتر از آنها برای خودم جوان، بی تجربه، انجام دادم. رتبه من را به 4 ستاره افزایش داد. اگرچه من از طرفداران عشق عاشقانه نیستم، رابطه آنها در حالی که جان به ارتش بازمیگردد و پس از آن بسیار متقاعد کننده و واقعی است. حداقل به من. بنابراین قلب بخشیدن هر چند این داستان است؛ من بیشتر از این لذت می برم زیرا این قابل اعتماد است، زیرا همه چیز همیشه به همان شیوه ای که ما می اندیشیم، و یا حتی به همان شیوه ای که ما فکر می کنیم، نداریم. ما همه چیز را در این دنیا می بینیم و اگر حتی یک نگاه اجمالی از خوشبختی پیدا کنیم، این نوع عشق به ارمغان می آورد، پس ما باید خوش شانس باشیم، همانطور که معمولا به سرعت گذر می کند. من همچنین یاد گرفتم که ممکن است آن را ادامه دهم مهم نیست که چطور غیرممکن به نظر می رسد و در زمان، غم و اندوه ... کاهش می یابد. این ممکن است هرگز به طور کامل از بین نرود، اما بعد از مدتی آن قریب به اتفاق نیست. @ ********************************* ********* بررسی اصلی زیر - مارس 2012 *********************************** ******* صادقانه بگویم وقتی که خواندن جان جان عزیزم، سخت تلاش کردم. فیلم را دوست داشتم، اما زمانی که با این کتاب روبرو شدم متوجه شدم که من فیلم را ترجیح می دهم (من متاسفم) کتاب برای دو مؤسسه در حال حاضر من یک داستان غم انگیز را به اندازه ماسوخیست دوست داشتنی دوست دارم اما این به من بسیار آسیب می رساند، عمدتا به این دلیل که همه ما می دانیم درد دردناكی است كه می توان از آن اجتناب كرد! حالا این فقط من است و همه ما می دانیم كه همیشه نمی توانیم چیزی که ما می خواهیم، ​​اما من فقط خیلی برای رابطه ساوانا و جانس خیلی خوشم اومد. خیلی دلهره آور بود، اما بیشتر از این به طرز وحشتناکی نسبت به راه هایی که می توانستم بپذیرم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جان عزیزم


 کتاب منگی
 کتاب پیرامون اسارت بشری
 کتاب آب برای فیل ها
 کتاب من پیش از تو
 کتاب هولوگرامی برای شاه
 کتاب ینگه دنیا 2 (1919)