کتاب به خدای ناشناس

اثر جان اشتاین بک از انتشارات در دانش بهمن - مترجم: علی منیری-داستان درام

While fulfilling his dead fathers dream of creating a prosperous farm in California, Joseph Wayne comes to believe that a magnificent tree on the farm embodies his fathers spirit. His brothers and their families share in Josephs prosperity and the farm flourishes - until one brother, scared by Josephs pagan belief, kills the tree and brings disease and famine on the farm. Set in familiar Steinbeck country, To a God Unknown is a mystical tale, exploring one mans attempt to control the forces of nature and to understand the ways of God.


خرید کتاب به خدای ناشناس
جستجوی کتاب به خدای ناشناس در گودریدز

معرفی کتاب به خدای ناشناس از نگاه کاربران
کارای اشتاین بک موضوع های جالب و خاصی داره، فقط تنها مشکل من باهاش توصیف های زیاد از حدشه، این کتاب اگر جای ۳۰۰ صفحه، ۱۰۰ صفحه بود بی نظیر میشد.

مشاهده لینک اصلی
به خدای ناشناخته نوشته جان اشتاین‌بک (استاین‌بک) داستان پسری به نام ژوزف است که برای به دست آوردن زمین‌های حاصلخیز از خانواده جدا می‌شود و به سمت غرب کوچ می‌کند، زمانی که زمینی را پیدا می‌کند خانواده او نیز کوچ می‌کنند و همه در زمینی پرباران مشغول زندگی می‌شود، ژوزف عاشق زمین و درخت و طبیعت است و طبیعت را می‌پرستند، اما ماجراهای داستان ازاینجا شروع می‌شود! نوع روایت اشتاین‌بک پر از احساس و توصیف‌های عمیق و تمثیل‌های زیباست، فرهنگ افراد داستان ترکیبی از فرهنگ و باور مسیحی مهاجرهای آمریکا و اعتقادات سرخپوستان بومی امریکاست...
داستان بسیار سرراست و پر از احساس است، اما در پشت لایه‌های ساده داستان مفاهیم و استعاره‌های عمیقی از اعتقادات و باورهای وجود داد...

مشاهده لینک اصلی
دومین رمان Steinbeck بیشتر از مجموع کلماتی است که آن را می سازد. در سطح، داستان یک مرد جوان به نام جوزف وین که وطن خود را در ورمونت ترک می کند تا مزرعه خود را در بانوی ما دره، کالیفرنیا تاسیس کند. در زیر، یک مثل است که یک نقطه همگرا بین آیین های بت، اسطوره یونانی و عهد عتیق است، غنی با معنای تمثیلی و تفسیر های تفکر تحریک کننده. دره شاداب و بارور که یوسف انتخاب برای ایجاد یک خانواده و خوشه ای از مزارع با برادران خود ، که در آن کار سختی به شکوفایی تبدیل می شود، به نظر می رسد به طور غیرمنتظره به یک درخت بلوط باستانی مرتبط می شود که جایگاه ویژه ی جوزف است. او به صدای خرچنگی شاخه ها و برگ ها در باد بی پایانی گوش می دهد، پوستش را نوازش می کند و به توصیه های خاموشش می پردازد، به طوری که روح پدرش در آن قرار می گیرد، مثل اینکه تمام شک و تردید ها را در شکم که زندگی در درخت. اما نعمت ها می توانند به لعنت تبدیل شوند، و باران هایی که دره را با فراوانی شکوفا می کنند، به طور ناگهانی خشک می شوند و زمین را به یک بیابان استریل و خالی تبدیل می کنند که در آن مرگ و تخریب تمام ریشه های عشق و ثروت گذشته را از بین می برد. رمان € follows a narrative خطی است که به شدت توسط فصل های عبور مشخص می شود، اما قلب خود را در سکوت از آنچه نوشته نشده است و تنها توسط خواننده دقیق احساس می شود. داستان با نیروهای نامعلوم اما نیرومند است که از عرصه زندگی بیش از خود ماست. استینبک با توصیف جویی در زمینه چشم انداز و گفتمان ناقص، کل جهان را تشکیل می دهد، تاریخ بشر در بیش از دو صد صفحه. عشق یوسف جمعی و همه جانبه است؛ مردان، زنان، کودکان همه نژادها و قبیله ها، بلکه زمین با رودخانه ها، دره ها و حیات وحش خود، دریافت کنندگان خواسته های معنوی او است. عدم تحمل مذهبی و تعدادی از حوادث مرگبار، روح جوزف را تهدید می کند، این آنمی مندی که در او ساکن است و تعادل چیزها را حفظ می کند و برای بازگرداندن چرخه طبیعی در دره فرو رفته باید قربانی شود. با نمادگرایی، الگوهای تمثیل و حکمت از نوعی که با تجربه زندگی پرورش می یابد، این رمان یک داستان اخلاقی خوشمزه در مورد جنبه های متعدد زندگی دنیوی و انرژی پایدار است که بشر را به سرزمین بسوی بهتر یا بدتر می برد.

مشاهده لینک اصلی
در سال 2012 من یک پروژه از راه خواندن را از طریق آثار جان استینبک آغاز کردم. با نگاهی به آن، من باید کمی بیشتر از یک برنامه توسعه یافته بود: خواندن رمان ها به صورت زنجیره ای احتمالا به گرایش های من به Virgo منجر خواهد شد. همانطور که هست، من با Cannery Row شروع کردم، به انگور خشم نقل مکان کرد و سپس فقط آنچه را که در راه من بود، خواند. پس از پایان دادن به یک خدا ناشناخته، من اکنون تنها یک رمان دیگر را \"Steinbeckâ € ™ ثانیه اول، جام طلا - و چند حجم غیر داستانی برای خواندن است. این اثر، رمان دوم دومین Steinbecks، در طول چندین سال نوشته شده بود و در آن زمان تجدید نظر قابل توجهی بود. Steinbeck در اصل از یک بازی که توسط یکی از دانشجویان دانشگاه استنفورد نوشته شده است، در نهایت به طور عمده از کار اصلی فرار کرد. در اوایل دوران کار ادبی او، استینبک میخواست در مورد آرکه تایپها و قهرمانان بنویسد، نه در مورد افراد عادی که زندگی آنها را با چنین مهارتهایی در انگور خشم، موشها و مردان و خطوط آشپزی آشنا کرد. شخصیت مرکزی Steinbeckâ € ™ ثانیه، جوزف وین، با شخصیت های آثار شناخته شده اش شناخته شده است. یوسف چشم انداز است، با چیزی از پیامبر عهد عتیق در مورد او: یک مرد وسواس در زمین خود است. شخصیت پیچیده و جالب توجه است، او در روایت بسیار غالب است که شخصیت های دیگر در مقایسه با او صاف هستند. به غیر از جوزف وین، آنچه در مورد رمان بیشترین تأثیر را دارد، تمرکز روی محیط کالیفرنیایی است: چشم انداز به همان اندازه حیاتی است که شخصیت انسان دارد. توصیف Steinbeck از محیط طبیعی - به جای کاراکترها و یا فلسفه پایه - برای مدت طولانی با من باقی خواهد ماند. نویسندگان قرن بیستم که چندان با استینبک صحبت می کنند با من صحبت می کنند. هنگامی که من در نهایت پروژه Steinbeck را پایان خواهم داد، یک روز غم انگیز است. با این حال، من حدس می زنم که من همیشه می توانم به ابتدای کار بازگردم، شاید کمی بعد از یک برنامه دیگر.

مشاهده لینک اصلی
من این داستان را کمی متزلزل کردم؛ شدت آن به نظر می رسد که از دهه ها و قاره ها عبور می کند، از طریق نوشتاری عالی، پررنج و بدون گلوله ها منتقل می شود. اما با یک حساسیت که من را شگفت زده کرد. داستان بسیار عالی است، درست مثل شخصیت ها و توصیف محیط. à © perceptÃvel که نویسنده می دانست آن مکان، اما آنها را در این فرم موجود در £ à © برای هر um.Foi اول اشتاین بک من و قطعا در £ será último ilustrá، اگر چه در حال حاضر آن را در آثار دیگر به عنوان خوانده نوشتن بر روی £ à © TA £ visceral.Tenho مجازات £ نمی دهد 5 ستاره، اما برخی از جزئیات کوچک است که من verosÃmeis ای £ سردرگمی (از جمله برخی از تفکرات شخصیت اصلی) .Very، بسیار خوب وجود دارد! بسیار توصیه PS! اجتناب از خواندن خلاصه، از آنجا که نشان می دهد بسیار بیشتر از شما باید. آمریکا در £ چیزی از تاریخ می دانستند و من معتقدم که تجربه برای isso.Wow! چهار و نیم ستاره بهتر بود! من واقعا می دانم که چه می گویند، من کمی ضعف های این داستان، که به نظر می رسد شدت فونز به عبور بیش از چند دهه و قاره ها، انتقال از طریق بالا، نافذ، نوشتن لخت که مرا شگفت زده کرد، با این وجود، با داستان sensibility.The آن بسیار عالی است، و بنابراین شخصیت و شرح از مکان ها و برگرفته است. که ما می توانید ببینید نویسنده دانست آن مکان، اما هر کسی نمی تواند مانند that.This آنها برای اولین بار اشتاین بک بود به تصویر می کشد و آن را قطعا معتاد است آخرین من، اگر چه در جایی خواندم که نوشتن خود را در آثار دیگر این است که احساس visceral.I بد نیست این 5 ستاره را به این کتاب نرسانید، اما بعضی از جزئیات نامعقول که من را به اشتباه (بعضی از شخصیت های اصلی)، خیلی خوب، خیلی خوب توصیه می شود! PS سعی نکنید خلاصه را بخوانید، زیرا بیشتر از آنچه که باید باشد، آشکارتر است. من هیچ نشانه ای در مورد داستان نداشتم و مطمئن هستم که تجربه ای بهتر به من داد.

مشاهده لینک اصلی
ادامه در تلاش من برای خواندن تمام Steinbeck ... وای، این کتاب بیش از هر کتاب دیگر در طولانی مدت به من بیشتر بر روی من تاثیر گذاشت. اول، Steinbecks نوشتن زیبایی خالص است. گاهی اوقات من را متوقف می کنم و هر جمله ای را به ویژه در آثار توصیفی می نویسم و ​​کمال که با آن می نویسد باور نکردنی است. به عنوان شخصیت اصلی، یوسف، من عاشق و احساس می کنم به طبیعت با شیوه ای عمیق و قوی روبرو هستم. من همچنین یک احساس قوی از مقدس که تجربیات روزمره من را در بر میگیرد؛ یوسف به نظر می رسد که همیشه این کار را متزلزل می کند و بنابراین از دیگران جدا می شود. این رمان با استفاده از بسیاری از تصاویر کتاب مقدس از کتاب های اولیه، و از آنجایی که من آنها را در نسخه پیام کتاب مقدس خواندن، من آنها را به آسانی به رسمیت شناختن به طوری که من احتمالا نمی خواهد در غیر این صورت. این قسمت بود که بیشتر به من حمله کرد. مالکوم گلادول می تواند آن را در Blink نقل کرده است. این موضوع ماهیت کتاب را تصدیق می کند. شما واقعا می خواهید بدانید چرا من خورشید را تماشا می کنم - چرا من بعضی از موجودات کوچک را از بین می برم. @ او انگشتان خود را از طریق موهایش متوقف کرد. @ من نمی دانم، @ او بی سر و صدا گفت. @ من دلایل ایجاد کرده ام، اما آنها درست عمل می کنند. من به خودم گفتم، خورشید زندگی است. من به زندگی زندگی می دهم - من یک نماد مرگ خورشید را نشان می دهم. @ وقتی این دلایل را انجام دادم، می دانستم که آنها درست هستند. @ او اطمینان داشت که برای تأیید. یوسف شکست خورد. این ها کلمات را برای پوشیدن یک چیز برهنه، و این چیز مسخره است در لباس. @ @ شما آن را می بینید. دلم برات تنگ شده من این کار را انجام می دهم چون خوشحالم. من این کار را برای من انجام می دهم. من این کتاب را برای حقیقت برهنه و مرموز دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
@ من نمی دانم آیا مردان در خارج از بشریت متولد می شوند و یا اینکه برخی از مردان چنین انسانی هستند تا دیگران به نظر غیر واقعی شبیه باشند. شاید خداحافظی در حال حاضر بر روی زمین زندگی می کند ... من به شما می گویم این مرد مرد نیست، مگر اینکه او همه مرد است. @ 4.5 ستاره. این کتاب نمادین بسیار زیادی دارد و لایه هایی از معنا است که احتمالا آن را دوباره خواهم خواند تا همه چیز را جذب کند. من نمی تونم باور کنم که این یکی از اولین کتاب های استینبک بود به نظر می رسد چیزی که در پایان کار نویسندگان نوشته شده است. این غنی و خشن است و حاوی بسیاری از تم هایی است که بعدا در شرق عدن، مروارید و انگور دشمن ظاهر می شود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب به خدای ناشناس


 کتاب مجموعه من پیش از تو/پس از تو
 کتاب 24 ساعت از زندگی یک زن
 کتاب آرزوهای بر باد رفته
 کتاب فراتر از بودن
 کتاب سفر به انتهای شب
 کتاب مردی به نام اوه